Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigaretta csikk szívása,...

Cigaretta csikk szívása, szerintetek normális, többi lent?!

Figyelt kérdés

Az egyik ember akit ismerek, de csak látásból, elég jôl öltözött, ad magára, (férfiről van szó egyèbkènt) ezért is nem értem hogy miert csinálhatja, a csikkestartôkból a cigaretta csikkeket szedegeti kifele es gondolom azt szívja, mi a vèlemènyetek róla, es arra lennèk kíváncsi h nem lesz valami baja tőle, nem e kap el tőle valami fertőzèst pl vagy bármit, megfázástól kezdve kovid stb. ...

Pls, en sem értem egyebekben hogy miért csinálja amikor eléggé ad magára, szerintem totál ciki, foleg ha majd rajtakapja valaki!


márc. 21. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
te már rajtakaptad...
márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem de erdekes kisse vagy lehet hajlektalan, bajt az nem okoz?
márc. 21. 20:37
 3/10 anonim válasza:
Hallottam hogy háborúban szívtàk az emberek
márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aha az szep akkor baja nem lesz tole pl valami komoly fertozes, jobban arra lennèk kíváncsi
márc. 21. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Dekkezik. Ha felmerül, hogy lehet hajléktalan, akkor nyilván azért csinálja, mert nincs pénze cigire. Fertőzést csak akkor kaphat el, ha fertőzött volt, akinek a dekkje, de akkor is csak x időn belül tudja esetlegesen megfertőzni bármivel is. Magyarul elég kicsi az esélye, de nem lehetetlen.
márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, hat majd szerintem megunja úgyis, köszönöm a választ csak érdekes a pali, főleg ha valamit majd összeszed biztos abba hagyja pls
márc. 21. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki csak elszívja a dekket, annak lehet gondja.


Dekkezéskor a dohányt szedik ki, majd újra töltik hüvelybe.


Az viszont sz.r ügy, ha covid vagy hasonló fertőzött ember cigijével érintkeznek.


Ez van.


Ha ennyire félted vagy szimplán érdekel az illető beszélj vele.

Ha nem, miért érdekel ez a kérdés?

Esetleg rólad lenne szó szorult helyzetben?

márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A buszmegálló tele van csikkel,

Ha 7 csikkből lesz egy cigaretta, akkor 49 csikkből mennyi cigit lehet sodorni ?

márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már a dohányzás nem normális ...
márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17:35 -ös dehogy rolam csak kiváncsi ember vagyok meg a dolog logikajat akartam volna èrteni de köszi a hasznos választ, már ertem, az lehet akkor hogy újra tölti
márc. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!