Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy ,hogy valamel...

HunLo kérdése:

Jártatok már úgy ,hogy valamelyik futárszolgálat kilopta a megrendelt terméketeket?

Figyelt kérdés

márc. 29. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ilyen nincs
márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Soha. Pedig nem keveset rendeltem.

Hétköznapi vásárlástól céges rendelésekig.

márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem hallottam ilyesmit. Pedig egy évet ilyesmi területen dolgoztam.
márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a magyar fosta egyszer eltuntette a telefonomat... Sose erkezett meg a vam utantol
márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Futár sose, posta igen.
márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező.


Máskor ide linkeld a videót, ne privátba.


Már a bontás előtt lehetett látni, hogy 2 fajta ragasztó volt a csomagon. A doboz nem volt súlyosan sérült vagy bármi.


Ami hibát elkövetett a csomagot bontó, hogy a nagy doboz ragasztójának elvágása után olyan helyre tette a csomagot, ahol nem látható. (akár egy másik dobozból is kivehette az illető az üres dobozokat.


Ergo, így nincs bizonyítéka, hiszen nem láttuk a box nyitást látva a termékeket közvetlen.


Lego esetében simán csak oldalára kellett volna fektetni a dobozt és úgy kivenni a cuccokat.


Emellett ne feledjük:


Attól, hogy elgy postai alkalmazott lopott az nem egyenlő a magyar postával.


Azt se tudhatjuk, hogy nem-e feladó emberke volt a ludas, esetleg az adott helyen dolgozók bármelyike.

Pl viszonteladó alkalmazottja stb.


Lego. Szóval nem 10-20ezres tételek.

Mehet a feljelentés ismeretlen tettes ellen.

márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Ui: érdemes felülnézetből rögzíteni videót a bomtáskor.


Nekem pl több kilós kétkomponensű alapanyagom burult ki a dobozba a nem megfelelő csomagolás miatt. Pontosabban nem volt kibélelve és szabadon rázkódott a drágám szállítás alatt és lepattant a teteje.


Videó+email elküldése után felhívtak, elnézést kértek és küldtek újat kompenzálásként.

márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az a legos, akinek par hete szembwjott velem a csomagbontos videoja Youtube-on? Hogy ket csomag full ures volt?
márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as

Ez most kinek szól?

Gondolom nekem.

Nem én vagyok az :)

márc. 29. 17:26
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem jártam még így.
márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!