Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írsz naplót? Volt olyan, hogy...

Írsz naplót? Volt olyan, hogy valaki már beleolvasott? Meséljetek! :-)

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még másodikban írtam.... majd úgy 5 év után megtaláltam és mi volt az utolsó lapon? ... "Nagyoon ügyes és aranyos ez a napló, puszi: anya" ... hát ez tiszta vicc... az egy undorító dolog hogy beleolvasol valakinek a naplójába, de még bele is írsz? könyörgöm...:S
2010. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor kezdem én. :)

Kb. 3 éve írok naplót. Tudomásom szerint nem olvasta el eddig senki. Csak egyszer sikerült anyának elolvasnia egy kis részletet belőle, mert ott felejtettem az ágyamon kinyitva. Szerncsére semmi ciki dolog, vagy fontos. :)

Tudtommal más nem olvasott bele.



Szeretem visszaolvasni. Mióta elkezdtem írni, változtam sokat. Van olyan bejegyzés, amin csak mosolygok, de van olyan is, amin fogom a fejem. :D

2010. okt. 26. 19:34
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez nagy bunkóság volt tőle.

Hogyhogy abbahagytad?

Köszi a választ. :)

2010. okt. 26. 19:35
 4/6 anonim válasza:
100%
Én írok. Szerencsére még nem olvasott bele senkit. Botrány lenne, ha véletlenül megtalálnák. Írtam bele sok hülyeséget, mikor ki voltam akadva vmiért. Amúgy jó visszaolvasni.
2010. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen elkezdtem írni 2szer is. Mind a 2szer beleolvastak. Volt, hogy anyám a lakatot is levágta késsel. Nah no komment. Igen nekem ilyen anyám van.

Kb 1hónapja megint elkezdtem, de eddig senki sem olvasott vele. Mindig mindenhol nálam van. Ha csak a boltba megyek is a táskámban van.

Visszaolvasni nem nagyon szoktam. Gondolom majd idővel fogom.... :)

2010. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
xDxD Az elsőnek elég gagyi anyukája lehet... mármint beleírni ...xD de az utolsóé se semmi xD
2010. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!