Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ikres sztorik? HA tudtok...

Jó ikres sztorik? HA tudtok meséljetek.

Figyelt kérdés
Ismertek ikreket, van ikerpárod?Mi a véleményed az ikrekről.Ha ismersz ikreket mesélj róluk..:D
2010. dec. 2. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem van ikertesóm :) mi sokat veszekszünk van mikor komoly de az a "furcsa" h kb fél óra elég és már nem is haragszunk egymásra. viszont a nővéremhez hozzá se szólok ha kicsit megbánt de az ikertesómmal más. amúgy ha ránézek mindig érzem h mit érez és mit gondol :) volt egy eset külön suliba járunk és tavaly a szalagavatójáról apa meg nagybátyámék elkéstek ők már vonultak fel és odasúgtam anyának h nézd szegénynek milyen rosszul esik h nincsenek itt.erre mondja tesóm meg anyu h nem is tudja h nincsenek itt meg nem is érdekli tudja h úgyis mindjárt jönnek. és az avatás után jött és mondta neki tesóm h apáék kicsit késtek és mondta tesóm h láttam kicsit szarul is esik. lehet így nem nagy cucc de sok mindennel így van. tavaly kórházban voltam és a bal lábam fájt tesómnak azon a héten fájt a jobb lába nagyon pedig neki nem volt baja
2010. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!