Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a törtető...

Hogyan kezelitek a törtető nőket a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Minden munkahelyen megtalálható az a nő típus,aki sosem okos,sosem szép,mégis azt hiszi magáról.

Mindig mindenhol ott van és hallani lehet a hangját,effektíve mégsem végez munkát.

A nyelve éles,a stílusa közönséges,ő maga pedig a főnök barátja.Minden helyzetet túlél,amiért mást esetleg ki is rúgnának.... viselkedése veled szemben lekezelő,arrogáns,sértő,holott te sokkal okosabb vagy nála.

Ismerős a helyzet?

Ti hogy kezelitek?


2010. okt. 26. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha a személyiség maga többet ér mint az hogy mennyit tudsz. Hiába vagy okosabb nála ha amúgy egy mulya papucs vagy. Szerintem nem lehet máshogy kezelni mint hogy kiállsz magadért. (amúgy nem azért de szerintem férfiból is van ilyen.....)
2010. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felfelé nyal, lefelé tapos típus.

Ott és akkor nyüzsög, ahol és amikor kell, ennyi.

Hogyan kezeld? Mosolyogva.:)

2010. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, sokat nem lehet tenni ellene. Kinevetem én is az ilyet. Bosszankodni nem érdemes rajta.
2010. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,felfelé nyal,lefelé rúg.... ez a jó kifejezés...így kellett volna írni.

Ezzel az ignorálással csak az a gond hogy az ilyen típusú ember viszályszító,ami azt jelenti hogy ellened hangolja a népeket,amiből nem származik hasznod.

Tehát valahogyan éreztetned kell vele hogy nem packázhat veled.Ez egy játszma,tudom...de ti hogy csináljátok?

Csak kinevetitek?Nem igaz h Titeket nem zavar a jelenléte egy ilyen féregnek.Vajon ők tudják magukról hogy ilyenek?

2010. okt. 26. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ezek azt hiszik hogy ők csinálják jól. Kb mint az első válaszoló, kitalálnak ilyet hogy nem az számít hogy mennyire okos vagy. És meggyőzik magukat hogy jó, amit csinálnak, és ők igenis megérdemlik mert "ki tudnak állni magukért"


Énis "ki tudnék állni magamért" csak akkor tuti kirúgnának a munkahelyről mert akkora pofont adnék a beképzelt p*csának hogy kitörik a foga :D

2010. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak én is osztom a véleményét.
2010. okt. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!