Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a banda neve ?

Mi lehet a banda neve ?

Figyelt kérdés
nem emlékszem hogy mi lehet a banda neve nagyon régen hallgattam egy számot tőlük a videóklippből csak foszlányokra emlékszem , valamilyen storm volt a banda neve egy fiatalabb srác énekelt benne a videóklipp ben egy fehér re festett arcú csávó énekelt fekete haja volt egy fekete háttér ben játszódott a videó klipp meg valami olyan volt benne hogy fel gyulladt a nő benne vagy egy ruha nem emlékszem de ilyen kicsit szerelmes emo szerű metál zene volt emlékszem hogy halkabb hangminőségben volt youtube ra feltöltve kicsit olyan tematikájú volt a klipp mint a Motionless in white- Another life című dal klippje kb , annyira emlékszem hogy valami Storm volt a banda neve csak nem tudom milyen és sehogy nem találom . halestorm biztos nem mert abban egy csaj énekel. a karakterek amúgy nagyon hasonlóakvoltak mint a motionless in white Another life klipp ben ,meg valami burn volt a szám címe vagy flame vagy ilyesmi burning under my skin szöveg is volt a dalban bár tényleg nem emlékszem csak foszlányok ra ,de azt tudom hogy nagyon hasonlított az imént említett banda klippjére tematikájára hangulatára .
ápr. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem ez az
ápr. 5. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!