Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irodalom érettségire hogyan...

Irodalom érettségire hogyan készüljek?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld a tételeket, és minden rendben lesz. Amúgy nem olyan vészes az.

Ha nekem, akit az irodalomtanár minden félévben kettesekkel rugdosott át, mert egy értelmes mondatot nem tudtam kinyögni, hisz nem is nagyon érdekel engem az irodalom, sikerült egy négyest összehoznom, akkor biztos, hogy neked is menni fog, csak tanulj.

ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekünk csak szóbeli tételeket adtak ki. A kérdésem hogy írásbelire hogy készüljek.
ápr. 5. 00:04
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
12 éve arra készülsz: szövegértés, fogalmazás és műelemzés van az írásbeliben. Ezeket ismétlik újra és újra az irodalomórák írásbeli részében és házi feladataiban (olvasónapló, fogalmazások írása stb.). Nincs mit külön tanulni rá, csak a megszerzett rutint használod fel.
ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!