Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesecím ötleteket tudnátok?

Mesecím ötleteket tudnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek írni, és tudok is, csak nincs ötletem, hogy mit írjak. Nekem, ha van egy cím, arra tudok egy frappáns történetet kerekíteni. Tényleg akármi jöhet, AMI NORMÁLIS!!! Máskor már írtam ki ezt kérdésbe, de csak ökörségeket kaptam, talán egy olyan volt, ami nyomdafestéket tűr, a kb. 25 válaszból. Konkrét szereplők nincsenek. Előre is köszönök minden értelmes választ.
ápr. 4. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-Angyalvár

-Ki ha én nem

-Tüneményes történetek

-Nőjél fel velem

ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lilacirmú cica

Szökdécsfalvi hírmondó

Bongyorka barátra talál

ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Minike és Manóka, a két elválaszthatatlan yorki kutya kalandjai egy nagyvárosban, vidéken, külföldön. Ezt így sorozatban gondoltam:-)
ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon jó regények születnének ezekre a címekre, de én egyelőre még csak novellákban gondolkodok. Ezt mondjuk elfelejtettem írni. Ezek is jók, esetleg majd pár év múlva kihozok belőlük valamit, most még inkább a novellák terén mozognék. Esetleg, ha valaki tudna olyat írni, azt nagyon szépen köszönöm. Mégegyszer köszönöm az eddigieket és előre is köszönöm a továbbiakat.
ápr. 4. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az más. Akkor...

Mitől mozog Lulu zsebe?

Az oroszlán sírni tanul

A szentjánosbogár, aki fél a sötétben

Marci új szomszédja

ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hangverseny a mezőn


Szél úrfi legendája


Pocok Peti kalandjai


A halak is tudnak beszélni?


A kis tulipán ébredése

ápr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Áh, már megint te?


Mindenki tud írni, ám kevesen lesznek írók.

Mindenkinek van keze, de nem lesz mindenki kézműves.


Amúgy előbb a történet legyen meg aztán egy hozzá méltó cím... Nem fordítva.

ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7! Honnan tudod, hogy ki vagyok, mikor ez teljesen anonim?

És amúgy nem mindenki ugyanúgy ír. Én úgy tudok írni, hogy van egy cím, írok hozzá egy történetet, aztán lehet, hogy más lesz a végleges cím. De én így tudok írni.

ápr. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!