Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arc tonikot a fejbőrre ?...

Arc tonikot a fejbőrre ? Állandóan viszket haj mosás közben is és utána is Az nap már zsíros a hajam pedig nem piszkálom

Figyelt kérdés
ápr. 8. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne. Az nem arra való. Vegyél rá inkább hajszeszt, de még inkább válts sampont.
ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már több sampont is használtam
ápr. 8. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Pihentesd a fejbőrödet.


Ingyenes hajvizsgálat van időnként a Herbália üzletekben. Kérni kell az eladótól időpontot.


Gyógyszeres kezelésre pedig a Detergens sulfurarum FoNo-t javaslom.


Ezt csak a fejbőrre, hajtőbe érdemes eloszlatni, nem az egész hajat kell megmosni vele.


Nekem combközépig ér hajam és egy ujjpeceknyi elég a fejbőrömre. Csak el kell oszlatni ujjakra felkenve.


2 év volt mire helyreállt a fejbőröm.

1.5-2 hetente mosok hajat, nagyon kevés gyógysamponnal, a szárítás után pedig a hajhosszra pár csepp hajolajat felviszek. Szintén kezemben ujjaimra eloszlatva majd fésülő jellegű mozdulattal eloszlatom.


De akár fejbőrbe is 1 cseppet eloszlatva mehet. Pl hűvös, száraz napokon.


Yamuna termékeit használom. (egykor dolgoztam is náluk, így tudom mi van bennük)

ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!