Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 vagyok, zsíros az arcbőröm....

16 vagyok, zsíros az arcbőröm. Jàrtam bőrgyógyászhoz ami nem segített, mert mindig valami más gyógyszert írt fel, aztán meguntuk. Magán bőrgyógyászhoz szeretnék járni de sajnos anyagilag nem tehetjük meg. Valami otthoni krém ötlet?

Figyelt kérdés

Pl: méz, foghagyma összekeverve vagy bármi, ami segíthet a pattanásaim ellen? Esetleg olcsóbb krém, ami bevállhat(ezt kétlem,hogy lenne ilyen)?

Nagyon csúnya pattanásos a bőröm már 4 éve, minden önbizalmam elveszi, bármit próbáltam semmi siker.


2021. okt. 28. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Arcpakolás zsíros bőrre


Hozzávalók: egy tojás sárgája, kávéskanál citromlé


Elkészítés: Talán az egyik legegyszerűbb pakolás, mely a zsíros bőrt alaposan kitisztítja és fertőtleníti. Keverd össze a tojás sárgáját a citromlével, vidd fel arcodra, majd hagyd hatni húsz percet.

.

Vagy:

Tojássárga pakolás (zsíros bőrre)


A zsíros bőr tisztító pakolása, kellemes, üde bőrt eredményez. Keverjünk ki 1 tojássárgát 1 teáskanál citromlével és ugyanennyi olívaolajjal. Hagyjuk arcunkon míg megszárad, akár 25-30 percig, majd egyszerűen mossuk le.


De ha félórát rajta hagyod, vékony filmet képez, lehúzhatod. Utána a maradékot lemoshatod.

2021. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!