Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik híres embert vàlasztaná...

Melyik híres embert vàlasztanád párodnak, férjednek?

Figyelt kérdés
Információkat gyűjtök lányoktól, hölgyektől hogy ha adódna egy lehetőség hogy teljesítenék ezt a kívánságodat melyik híres embert választanád és melyik filmből, zenei klippből stb. Esetleg még, hogy mi az, ami annyira megfog benne. Köszönöm a válaszokat előre is!
ápr. 11. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hafþór Júlíus Björnsson.

De még mielőtt lefogyott volna.

ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hwang Hyun Jin


Azt tudni kell rólam, hogy művészeteket, alkotói ágakat imádom. Magam is sok mindenben alkotok. Szeretek felfedezni és újakat tanulni - minden, ami picit is felkelti érdeklődésem.


A keleti kultúrák között is sok tradicionális lenyűgöző dolog van. Legutoljára jade kőből készült pecsétek készítését néztem. Fejembe égett az illetőnél látott eszköztár, mint pl az, hogy hogy milyen egyszerű módon megoldható a satu fából.


No, ilyen videók elkeveredésekor leltem rá az említett férfi egyik vlog videójára, amely egy átlag napját foglalta össze.


Néztem és néztem. Egyre szimpatikusabb volt. Kedves szolid hangja, kissé magányos pillanata (ott kicsit sajnáltam és bennem volt, hogy kiruccannék vele nagyon szívesen valami progira) és amikor megláttam, hogy szeret alkotni... Nagyon imponált nekem. Lágy mozdulatai is kifejezetten tetszettek.


Szeretem a kreatív, alkotó embereket alapon.


Felkeltette érdeklődésemet és kissé meglepett, hogy elég magas sztár pozicióban van.


Kiderült az is, hogy ők énekelik egyik általam látott animének a zenéjét.


Így elengedtem a "felkeresem és megismerem" gondolatot.


31N

ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!