Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telekom tartozás beleszólhat...

Telekom tartozás beleszólhat egy személyikölcsön felvételbe?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán alakult a telekomos tartozásom, hiába utaltam többször is nagyobb összegeket, továbbra sem voltak hajlandóak segíteni semmiben, viszont szeretnék velük megegyezni, személyi kölcsönt tervezek igényelni más célre (nagyobb összeget) s abból ki is fizetném egyúttal már ezt is.

ápr. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, beleszólhat. Bár addig elvileg nem tudnak tudomást szerezni róla amíg nincs végrehajtás alatt, mivel ez nem hitel, nem kerül be a KHR-be, de valahogy mégis megoldják.

Amúgy a Telekommal még azelőtt kellett volna alkudozni mielőtt elfajultak a dolgok. Lehet kérni részletfizetést, késleltetett fizetést, de csak addig, amíg nem mondják fel a szerződést. Utána hiába, megy a közjegyzőhöz, onnan a végrehajtóhoz. Szóval ne lepődj meg, ha egyszer csak kopogtat.

ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kértem haladékot, utána felhívtam őket hogy pontosan melyik telefonszámlát is fizessem be hogy sorban szépen tudjam rendezni, a telefonban azt az információt kaptam hogy a honlapon a fiókomban sorba vannak a számlák, be is fizettem kb 270 ezer ft értékű számlát, majd egy hét múlva kaptam a levelet hogy elmaradásban vagyok, bementem személyesen, mondom múlthéten utaltam el 270ezret, jaaa igen azt látjuk csak nem a régi számlákat hanem újakat és hát azt ők nem tudják átvezetni, és így kezdődött.
ápr. 11. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a jó életbe lehet ekkora telefonszámlát felhalmozni? Ha egy évig nem fizetném, sem lenne ennyi és már ki is kötötték volna.
ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem halmoztam fel hanem egy telefonnak a törlesztőrészlete volt benne, 4 db törlesztőrészletet fizettem be direkt, és arra mondták hogy nem tudják átvezetni
ápr. 11. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:

A régebbi számlák azok, amelyekhez adott esetben elindítják a követelést mondjuk behajtás irányába, mert ott már meg van a lehetőségük is rá (gondolom).

A frissebbek még "nem értek" meg erre.

Ők a befizetésedet arra könyvelték, amit "megcéloztál".

Nem egyszerű ide érkezett pénzt oda rakni.

A számlaszámon túl, amire Te küldted, lehet, hogy az összeg se stimmel.

Ezt eltoltad...

ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szép egy telefon lehet, aminek havi törlesztőrészlete 67e Ft.

Mennyibe fáj (itt most szó szerint) a végösszege?

Nem lehet túl messze a milliótól..

Eddig legalább örültél neki?

ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, akadályozhat.


Ne akarj kölcsönt, mégtöbb adósságot magadra venni, ha egyet se tudsz endezni, elintézni és sarkadra állva utána járni!


Tessék csak szépen megemelni a fenekedet és addig járni a dolgok után mire el nem intézed...


Ne bassz ki magaddal!

De ha annyi eszed van, akkor hajrá!

ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!