Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolatrol mi a...

Alkalmi kapcsolatrol mi a véleményetek??

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget a kapcsolatom. Van egy srác aki nagyon tetszik és én is neki. De komolyabb kapcsolatra nem vágyik. Volt akinek később mégis komolyra fordult??

ápr. 13. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem esetem az ilyesmi.

Ha eleve nem akar komolyabb kapcsolatot, akkor ebben reménykedni ostobaság és csak magadnak ártasz

ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Semmi baj az alkalmi kapcsolattal, ha az mindkét félnek megfelel.

Azonban ha te azért mész bele mert azt reméled hogy több lesz belőle, az csalódás lesz.

ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog komolyabbra fordulni. Ezzel csak a lányok áltatják magukat. Ne hagyd, hogy kihasználjanak.

Alkalmi úgy működhet, ha egyik fél sem akar komolyabbat és tényleg csak pár alkalom.

ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
37%

Sok ismerősöm alkalmi szexkapcsolatból épített ,vagy alakítottak ki komoly kapcsolatot.

Ha valakivel sokat szexelsz, ahhoz elkezdesz kötődni, és a felszabaduló oxitocin miatt érzelmek alakulnak ki...

ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Sok ismerősöd? Hol élsz, valami belterjes borsodi zsákfaluban?

Sok ismerősöd.

Persze, én meg Cindy Crawforddal és Claudia Schifferrel ápoltam alkalmi kapcsolatot.

ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Mivel te már most többet akarsz a leendő alkalmi kapcsolatod partnerétől nem biztos, hogy érdemes beleállnod a farkába.


Érdemes megbeszélni ezt mielőtt bármibe belefogtok.

Tudja a másik fél, mi a helyzet és hogy neki is legyen döntése a tények tudatában.


Az esetek többségében a beszerelmesedett, többet akaró fél egyre inkább elveszti azt a tényt maga elől, hogy ez csak alkalmi dologra épülő kapcsolati forma, nem több.

Elkezd idegesítő, féltékeny, stb lenni.


Az alkalmi partner, aki pedig tartja magát a megállapodáshoz, az pedig inkább megszakítja a kapcsolatot.


Ritkább eset az, hogy boldog kimenetele van egy ilyennek.


Öcsémet is zaklatja a bekattant csaj, holott korrekten megmondta az elején, csak szex és off.


Volt, hogy hozzám jött át tesóm, mert elege volt és volt képe becsöngetni hozzám a csajnak.


Elküldtem. Semmi női tartása nem volt. Taszító.


Egy szó, mint száz:

Hagyd... ha már most többet akarsz.


Gyászold meg szépen a volt kapcsolatodat tisztességesen, aztán, amint ismét rendben van lelked, onnantól belevághatsz új kapcsolat keresésbe vagy ha annyira akarod... Szexpartnerbe.


A lelki fájdalmad miatt ne menekülj (bármiféle) intim kapcsolatba. Legrosszabb megoldás.


Heverd ki, élvezd a szingli lét előnyeit, több énidőt stb.

Állítsd magadat egyensúlyba, aztán mehet a pasizás.

ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ui. : véleményem az alkalmi dolgokról: lealacsonyodott ösztön lények csinálják.
ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%

5

Budapesti vagyok.

És igen, a Tinder maga az alkalmi kapcsolat kereső, mégis onnan házasodott több ismerősöm is.

ápr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!