Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha még keveset tudok a témákró...

Ha még keveset tudok a témákról, tehát nem vagyok buta, akkor melyik témakörbe válaszoljak, hogy kapjak 100%-os válaszokat?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Sehol se adnak 100%-ot. Mindenhol van olyan troll, aki mindenkit lepontoz.

Viszont, én ott kapok 100%-ot, ahol valaki véleményt kér az írásáról. Az csak megy neked is. Annyi, hogy hasznos tanácsokat is kell neki adni az írás kapcsán, és ha nem vagy jártas az írásban, akkor nem leszel 100%-os.


Vagy ha ismersz filmeket, könyveket, akkor a szórakozás kategóriában, ha tesznek fel kérdést, hogy ilyen, olyan, amolyan filmet, könyvet keres, akkor tudsz ha neki ajánlani indoklással akár, írj oda.

ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

„Sehol se adnak 100%-ot. Mindenhol van olyan troll, aki mindenkit lepontoz.” (1-es válaszból)

Azért a sehol és mindenhol teljeskörű szavakkal óvatosan kéne bánni: [link]

ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te nem vagy százas!!
ápr. 18. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

3# Ezt kinek írtad? És ki írta, hogy nem vagy százas?


2# Jó, kis túlzás volt benne. De az esetek többségében a teljesen jó és értékelhető választ is lepontozzák. Sőt, ha valaki leírja a véleményét, mert a véleményt kérdezik, akkor ha valaki nem ért egyet, az lepontozza a másikat.

ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A sok 100-asra.
ápr. 18. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
5# És arra hogy jött ez? Én segíteni akartam, de neked csak ez jött le, vagy mi?
ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyet árulj el:

hogy akarsz te 100%-os lenni, ha te is leértékelsz valakit, aki jó választ adott?

Nem gondolod, hogy akkor ezt fogod visszakapni?

Egyébként én is azt mondom, hogy itt mindenütt trollok is vannak.

Olyan is volt, hogy napokig 100%-on álltak valahol a válaszok, aztán beszabadult valami troll, és végig lepontozott mindenkit.

ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most likeot kaptál :P
ápr. 19. 09:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. 7-es leírta a probléma forrását. De te Kérdező, ne várj semmilyen 100%-os értékelést.
ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mert itt nem azt értékelik, hogy a válasz hasznos-e hanem hogy tetszik-e a pontozónak. Ergo nincs esély arra, hogy csak pozitívokat kapj.
ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!