Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, és...

Mi a véleményetek erről, és hogyan lehet nevezni ezt az embert?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit nevezzünk most csak Annának.

Szóval van Anna és a barátja János, akik már szakítottak egymással nem egyszer, de folyamat újra és újra visszamennek egymáshoz. (Kb 7-8. alkalom lehet most ez) Ezzel is van baj, de ez még a legkevesebb. Anna úgy megy folyamatosan vissza ehhez a fiúhoz, hogy már megcsalta, úgy beszélt vele mint a kutyával többször is. Emiatt is lett vége egyszer-kétszer a kapcsolatnak. Volt hogy már lekurvázta, lefeküdt a barátnőjének hitt nővel. Volt hogy János mondta Annának, hogy egyszerűen undorodik tőle, de mégis lássunk csodát már megint együtt vannak. Szóval igen, a fiú az egy undorító személy, mégis visszamegy folyamatosan hozzá.

Szerintem egyik alkalom sem volt 1 hónapnál több, talán csak a legelső összejövetelkor.

Mi erről a véleményetek és hogyan tudnátok nevezni Annát?

Én személy szerint toxikusnak hívnám, de úgy érzem ez nem a megfelelő szó rá.



ápr. 21. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én leginkább az idióta kifejezést használnám ez esetben Annára. Nem hinném, hogy toxikus, már ha másoknak ezzel nem árt. A toxikus jelentése mérgező, ezzel legfeljebb önmagát mérgezi. Persze ha az áldásos tevékenységével zavar másokat is, akkor lehet toxikusnak nevezni, de ezt a szót nem ebben a kontextusban szokás használni. Ha a párkapcsolatára értjük, akkor az egyértelműen toxikus, egy embert általában akkor nevezünk toxikusnak, ha elviselhetetlen a társasága.
ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Annát hivnád toxikusnak?

Mivan?

ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem annak hívom. Ez az hogy nem tudom hogy hogy lehetne hívni ezt a személyt. A palirol nem beszéltem mert egy utolsó szenny. Nem róla van szó. Hanem hogy aki visszamegy ehhez a palihoz, annak ellenére hogy folyamat ugyan az lesz a vége, és ahogy beszélt vele, ahogy viselkedett vele, azt hogyan nevezzük. Mert szerintem már elég gáz hogy ezek után is képes adni maguknak folyamat esélyt.
ápr. 21. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Naiv, áldozat típus, mazohista.
ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Naiv. De nem kicsit.
ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meglehet hogy naiv, csak már nem egyszer mondta hogy ez lesz az utolsó vele, mégis ugyan ott vagyunk megint. Ha naiv is, akkor is tudja hogy mit művelt, de azt mondja, hogy hát szereti meg minden. De ahogyan viselkedett vele szemben, szerintem elég ok arra hogy már ne akarjon semmit, és felejtse el. De mégse akarja valamiért.
ápr. 21. 16:34
 7/12 anonim ***** válasza:
#4 Megelőztél egy perccel, ezért megbüntetlek. Gondolom mazochistát akartál írni.:P
ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De pont az a lényege a naivitásnak, hogy ami számodra nyilvánvaló, az számára nem az.
ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Mazoistát akartam. Ez hasonló a taoistához, ahol a Tao mint "út" helyett a Mazo, spanyolul "kalapács"-ot követi. Ez a kalapács folyton csapkodja, de ettöl függetlenül ő csak megy utána.
ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
#9 Találj magadnak más elfoglaltságot az ostobaságaid, téveszméid terjesztése helyett. Jó reggelt, ez nem a humor kategória, de utóbbi válaszod még viccnek is rossz.
ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!