Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS!Mit lehet tenni a bútorral...

SOS!Mit lehet tenni a bútorral ha NaClO a színét kivette ?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen történt ez , érdekes mód nap végén még nem volt kifehéredve a helye a szekrényen ,aztán elmegyek egy hét vakációra és most közli a főnököm hogy kivettem a színét az új bútornak…Érdekel van e valamilyen visszafestési módszer ( szakemberektől való érdeklődés folyamatban van )

#bútor #klór #Szín vissza festés
ápr. 22. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez függ a bútor anyagától és minöségétöl.
ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szürke ,matt ..ennyit tudok megfogalmazni róla .

Milyen opciók vannak ?

ápr. 22. 17:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Textil, fa, müanyag vagy micsoda? Esetleg egy kép is jó lenne.
ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fa ,hol tudok itt képet küldeni ?
ápr. 22. 18:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Bármilyen képfeltöltö oldalra beltöltöd, és az ott megadott linket bemásolod.
ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ápr. 22. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:

Próbáltad esetleg lemosni?

Egyébként ha nem megy, akkor a két (ha jól látom, csak ennyi) fiók elölapot kell kicserélni, ahonnan a bútort vették, ott kell utánarendelni. Igazán nem hiszem, hogy komoly összeg.

De amit nem értek, ha a szabadságod alatt keletkeztek a foltok, akkor miért te okoztad volna?

ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként esetleg megfelelö szinü filctollal is ki lehet talán javítani
ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Fogászati bútor úgyhogy lehet ha nem is olcsó .

A főnököm megvan győződve róla hogy én csináltam , aztán hogy mikor és hogyan ha nap végén nem látszott semmi ,azt nem tudom . Plusz egy pont mellettem, hogy az nap nem is kellett dolgozzunk az oldattal, ergó nem volt ahogyan kispricceljem ..

na de mivel az én munka felületem , az én felelősségem is .

ápr. 22. 18:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Na de köszönöm szépen a segítséged , ez után tudom mihez tartani magam legalább :)
ápr. 22. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!