Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válaszoljak a régebbi privátok...

Válaszoljak a régebbi privátokra ebben az esetben? Vagy értelmetlen?

Figyelt kérdés

Friss haláleset. Talán egy év is kell, mire kicsit összeszedem magam mindenféle szempontból. (Nem vagyok összeomolva, csak vacak érzés a közvetlen környezetem kiüresedettsége.)


Mivel a legtöbben türelmetlenek lehetnek és azt várják, hogy örüljek az életnek minden gond nélkül - tartsak most szüneteket?



#földi pályafutás vége
ápr. 23. 05:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ki mit csinál az egy éves időszakban, amíg a "gyászév" tart? Esetleg fel sem jön erre az oldalra?
ápr. 23. 05:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp értékelném és nem hagynám válaszon kívül a közeli ismerősöket. De aki csak ilyenkor ír nem biztos hogy most pont ezzel foglalkoznék. Mindenki máshogy dolgozza fel, ha te úgy érzed hanyagolni szeretnéd az online felületet miért ne tehetnéd meg.
ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy gyászol, de egy a közös, az élet megy tovább. Te érzed, mire van szükséged, mi tenne neked jót. Azt viszont nem szabad, hogy bezárkózol és senkivel sem kommunikálsz. Én a "gyászévet" hülyeségnek tartom. A szeretteink elveszítése mindig fájni fog, mindig hiányozni fognak és örökké a szívünkben élnek. Ezt nem írja felül semmi, az meg végképp nem, hogy feljössz-e erre az oldalra (vagy másikra). A gyász a szívedben van, nem a tetteidben. Ez sose felejtsd el. Részvétem.
ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ápolom a kapcsolataimat, ahogy tudom.


Túl sok ügyintéznivaló szakadt a nyakamba. (A bizalmat pedig nem mindenkivel lehet erőltetni.)

ápr. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!