Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mások is voltak így vagyis...

Mások is voltak így vagyis ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Én már néha úgy vagyok vele hogy már csak annak segítek aki megérdemli számomra meg aki persze nekem is segít de már annak se mindig valahogy rohadtul megtörtem az életben és nem tudom már hogy pontosan miért. Talán azért mert faluból költöztem városba mert nálunk a faluban azért nem volt olyan , hogy totálisan letolják egymást az emberek meg, hogy nem foglalkoznak vele. Mert mikor a városba is beköltöztem ahol jelenleg élek valahogyan nekem teljesen fura és más volt az is, hogy itt nem köszönnek egymásnak az emberek, meg volt rá példa mikor én elkezdtem köszöngetni meg talán megszokásból de valahogyan teljesen fura volt hogy itt senki se köszön senkinek még az emberek is alig beszélnek leginkább csak azok akik ismerik egymást.

ápr. 25. 09:45
 1/3 Scream85 ***** válasza:
Igen, ez mindenhol így van. Én pl falun élek, de itt sem köszöngetek mindenkinek aki jön velem szembe.
ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A segítőkészség és a köszönés két külön dolog.


Ha pl elesik bárki vagy leejt valamit, segítek.


Bolt vagy egyéb helyre bemegyek köszönök.


De falun felnőtt gyerekként mondom: baromi idegesítő, hogy mindenki köszön. Azt se tudom ki fia botja.


A falusiak zöme pedig csak pletykálni szeret.


Amikor x év elteltével visszanéztem egyik szerettemhez, senki nem ismert fel, így ők se köszöngettek már.

Hála égnek.


Ha nem vagy ismerős bármi úton módon, ott se köszönnek.


Jómagam jobban szeretem a nemköszöngetést, idegesítő 3 méterenként köszöngetni.

ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja csak én meg néha ezzel a segítséggel is úgy vagyok hogy nem mindig érzem azt , hogy segítsek vagy hogy kéne segitenem max ha ezt nem is érzem akkor csak segítek azért mert a másik is
ápr. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!