Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet olyan dolog miatt...

Lehet olyan dolog miatt lelkiismeret furdalása valakinek, amit nem mások, hanem saját maga ellen tett? Vagyis, hogy olyat csinált, amitől magának lett rossz. Pl. Megalázó helyzetbe került.

Figyelt kérdés
Vagy ez beképzeltség, vagy mi? Ha elrontok valamit, amit már nem lesz lehetőségem kijavítani az életemben, de igazából senkinek nem ártottam vele, csak magamnak, azért lehet jogosan lelkiismeret furdalásom? Ez normális?
2011. márc. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2011. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem lelkiismeret furdalás, hanem megbánás.
2011. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Rágódsz majd rajta többször, meg lehet, hogy nem is nagyon felejted el, de lesznek majd sokkal jobb döntéseid, amik kiellensúlyozzák kicsit a dolgot. :)
2011. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, sőt, nekem is az van.. és rosszabb mint az ha valaki más miatt van lelkiismeret furdalásod, hiszen most te szenvedsz a következmények miatt, és amiatt is hogy ezt tetted magaddal.
2011. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van! :(
2015. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!