Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tiszta elkeserítő tényleg...

Tiszta elkeserítő tényleg hogy sehol sem lehet duci csajokkal megismerkedni netes oldalakon sincsenek de itt sem írnak vissza ha válaszolnak is eltűnnek ! valami tipp a meg ismerésükhöz ? légyszi a trollkodós dumákat mellőzzük hogy Meki és társai !

Figyelt kérdés

#duci #dundi #BBW #ismerkedés ducikkal #bbw lover #duci/tellt/kövér csajok
2022. dec. 28. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lol, badoon minden harmadik lány duci:D menj fel, próbáld letörölni a profilod -> fogadd el a pár nap prémiumot és utána húzz mindenkit jobbra. Konkrétan a matcheid többsége duci csaj lesz.
2022. dec. 28. 19:24
 2/12 anonim válasza:

Nem igazán értelek. :D

Én kövér csaj vagyok és több társkeresőn is fent vagyok. Ahogy láttam, nem én vagyok ott az egyetlen. Sőt, van ducitárskereső is.

Attól, hogy valaki kövér, még nem fog olyannal ismerkedni, aki nem szimpatikus. Tehát semmivel nincs könnyebb dolgod, mint bárki másnak. Manapság meg kifejezetten "divat" eltűnni sajnos, férfi részről is, ez van.

A táskeresés már csak ilyen nehéz biznisz... :D

2022. dec. 28. 19:30
 3/12 anonim válasza:
Vannak bőven duci csajok és ismerkedni is lehet velük, de nyilván tetszeni is kell nekik. Konkurencia is van rájuk, de igazából a többség csak megdugni akarná őket, duci barátnőt aránylag kevesen keresnek.
2022. dec. 28. 19:59
 4/12 anonim válasza:
Az a baj, hogy akik érdekelnének, nem túl lelkesek irányomba, akiket meg én érdeklek, az vagy bunkó, vagy ostoba, vagy az apám lehetne, vagy ezek kombinációja. De szerintem normál alkatú nőtársaim is ugyanezzel küzdenek.
2022. dec. 28. 20:25
 5/12 anonim válasza:
Valamit rosszul csinálsz, 5 nővel szexeltem, ebből 4 duci volt.
2022. dec. 28. 20:46
 6/12 anonim válasza:
Pedig rengeteg a pufilufi csaj aki ismerkedne.
2022. dec. 28. 22:06
 7/12 anonim válasza:

A legtöbb, mondom LEGTÖBB duci csajnak eredendő önértékelési zavara van. Dugni jó őket, de barátnőnek alkalmatlanok.

Bármit csinálhatsz, mondhatod neki hogy úgy tetszik ahogy van, nem számít. Mindig ott lesz az a fránya önértékelési zavar, ami miatt állandóan feszengenek, és ahelyett hogy kevesebbet zabálnának, inkább "bánatukban" még többet tömnek a fejükbe.

2022. dec. 28. 22:27
 8/12 anonim válasza:
6-os és hol vannak? Áruld már el nekünk légy szíves. Ismerkedés topikban szinte minden kérdés "hol vannak a lányok? nők?" körül forog. Nem vagyunk mi válogatósak, de tényleg hiánycikk errefelé a szingli nő.
2022. dec. 28. 22:33
 9/12 anonim válasza:
Milyen célból ismerkednél? Mert pl én levelezni szeretek, van jelenleg is több lány aki teltebb, bár igazából csak onnan tudom mert FB-n is felvettük egymást egy idő után, de nem ilyen kapcsolat vagy stb célból, hanem simán mint időtöltés levelezünk.
2022. dec. 29. 00:31
 10/12 anonim válasza:
7-es, talán ha nem így nyilatkoznál, hogy kevesebbet kéne zabálnia, meg tömik a fejüket, kevésbé lennének szorongók és önbizalomhiányosak. Avagy, hogyan is merne megnyílni bárkinek, ha azok, akiknek egyébként bejönnek, így nyilatkoznak róluk???
2022. dec. 29. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!