Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/nők szerintetek milyen...

Lányok/nők szerintetek milyen egy ideális netes ismerkedés?

Figyelt kérdés

Milyen témákkal, milyen "menetrend" szerint működne jól?

Kort is írjatok légyszi.



márc. 3. 21:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem akkor, ha valamilyen konkrét témához kapcsolódóan indul meg egy beszélgetés és nem a szokásos hol laksz, hány éves vagy, hogy nézel ki, van e tesód, mi a kedvenc zenéd stb. kérdések. Azok annyira kiábrándítóak. Ami jó ismerkedésem volt, az így indult és előbb ismertük meg egymás gondolatait dolgokról, mint hogy felvegyük egymás személyes adatait és szelfiket küldözgessünk. De ehhez a legtöbbeknek nincs türelme.
márc. 4. 11:31
 2/4 anonim válasza:
Néhány levél, és / vagy skype / Messenger / Meet után inkább személyes, ha ezt a külső feltételek is engedik (több száz kilométer távolságból azért kicsit nehézkesebb), de én a személyes benyomás híve vagyok. 46 Nő
márc. 4. 15:52
 3/4 KittyGalaxy913 válasza:
Én például azt szeretem ha magáról beszél a másik, mert szégyenlős vagyok, és nehezen nyitok. De jobban megbízok a másikban, ha előbb megismertem. 18/L
márc. 6. 20:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Én általában arra szoktam reagálni (ha van), ami a bemutatkozásban szerepel. (ezen kívül általában megdícsérem ami tetszik benne, pl. a szeme stb.). Na most erre sok esetben a köszi a reagálás, meg 1-2 mondatos válasz. Nyílván próbálom tovább vinni a beszélgetést, de nem jutok sokáig...

Van, hogy magamról is írok vagy róla kérdezgetek (nem ilyen szeme színe, személye száma stb :D) de mindig azt érzem, hogy a beszélgetés egyre inkább erőltetett. Vagy van más is, aki inkább bejön neki, vagy valamiért nem vagyok neki szimpatikus. A legjobb az lenne, ha őszinte lenne a másik, hogy mi miatt inkább ne erőltessük mégse...


Amikor kb. csak én tartom fenn a kommunikációt, akkor már látom, hogy veszett ügy. Eddig akik szóra méltattak, előbb utóbb mindig erőltetetté vált és ez nem hetek, hanem sokszor napok alatt... Valamit biztos szarul csinálok, de nem tom mit... :/


Vagy egyzerűen nem akarnak bele tenni energiát. Éppen ezért az utóbbi időben inkább csak azokat húzom jobbra, akik legalább bemutatkozást írtak, mert már az is valami.

márc. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!