Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
PoczokLacika nevű felhasználó kérdése:

Munkahelyemen, "szívatás" képen más, alacsonyabb pozícióba raktak. A szerződésem és a bérem maradt. Le akarok azonnal számolni, végkielégítéssel. Jogos, vagy várnom kell bizonyos ideig? Úgy tudom, a munkáltató bizonyos ideig rakhat más pozícióba.

2017. aug. 1. 18:45  Privát üzenet  

A válasz
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Akkor számolsz le, amikor akarsz, de így végkielégítést nem fogsz kapni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. aug. 1. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Munkahelyemtől kb.120 km-re költözöm (mint tartózkodási hely) (családi ok). Téríti -e a "cég" a bérletem bizonyos százalékát (pedagógus, . Szakképzési Centrum a munkáltató)?
Tudom hogy Magyarországon a munkáltató rendelkezik a kiadható szabadság egy bizonyos százalékával. Külföldön is így van ez?
A munkáltató kérheti-e a fényképes önéletrajzot az álláskeresőtől? Bizonyos országokban ez tiltva van, itthon mi a helyzet?
A munkáltató milyen feltételek mellett helyezhet el kamerát bizonyos helyiségekben? (Bőv. Lent)
Érthetőek bizonyos esetekben a munkáltatók?
Mikor válik hivatalossá egy megállapodás? Csak a munkáltató és a munka vállaló aláírása szerepel. Egy sima A4-es formátum tanuk nélkül. Egy bizonyos összegért aláírt öt évet.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!