Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a szöszt...

Hogyan tüntessem el a szöszt a ruhákról ?

Figyelt kérdés

Valamit nagyon rosszul csinálok mert minden mosás után folyamatosan szöszös lesz a ruha.

Próbáltam a szösz gyűjtő golyóval mosni, ecettel, stb. Semmi haszna. Fekete ruháknál falra mászok már tőle. Egy raklapnyi tapadós szöszfogó hengert használtam már el, de ugyan úgy minden mosás után újra tele szösszel minden. Segítsetek légyszi, mivel tüntethetem végleg el o.o



máj. 12. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kimostál pár zsebkendőt is, mert bennemaradt egy nadrág zsebénen?<
máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Zsebében
máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt kéne kideríteni, melyik ruhád szöszöl
máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt javaslom. Mosási gondon kívül is nagyon hasznos és hatékony.


A mosógépet tisztítsd ki, indíts egy üres mosást ecetesen.


Érdemes odafigyelni az anyagolra és azok megfelelő mosására is.


Pl vannak anyagok, amiket varrás előtt 2-3x kimosok vagy áztatok. Mert pl felesleges szöszöket csökkentem, de vannak anyagok amik méterárustól véve még keményen engedi a színtöbbletet magából.


Keresd meg a mumust, általában kötött vagy nem jól varrt wellsoft anyagok szeretnek huncutkodni.


A wellsoft anyag szabáskor is huncut. A szélellvarrásakor pedig körömkefével átmegyek szélein, hogy a felesleg lejöjjön, majd bevarrom.


Szerezz be egy olyan bársonykefét amit küldtem, jó cucc. Szövetkabátaimhoz, blézereimhez sűrűn használom.


Állatszőrök ellen is jó.

máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!