Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg anyukám...

Hogyan győzhetném meg anyukám hogy engedjen bulizni?

Figyelt kérdés

13 és fél éves vagyok , egy kisvásoban élek. 2 normális általános iskola va össz. és ha az egyikben diszkó van akkor a másik iskola diákjai elmennek bulizni .Kivéve engem

mert engem nem enged az anyukám. Csak korombeliek lennének és alkohol sincs. Mi baja lehet azzal hogy én bulizni akarok? Hogy tudnám meggyőzni?


2010. okt. 28. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, lesz vki felnőtt?mert ha igen,akkor mondjad neki h felügyelet alatt lesztek és nincs pia se és csak nasi meg üdítő és jót buliztok=)
2010. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 13 évesen még ne akarj nagyon bulizni... Bár ha olyan szintű, hogy nasi, narancslé, kóla, zene meg FELNŐTT felügyelők, akkor szerintem nyugodtan elmehetsz
2012. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég durva lenne, az igaz, de jó megoldás lenne, ha megkérnéd, hogy jelentkezzen felügyelőnek. Tanároknak ez úgyis csak pluszmunka, és így ő is meg tudja nzni, hogy milyen is az.
2012. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!