Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek az utcán egyedül...

Nagyon félek az utcán egyedül végigmenni főleg városban. Ha valaki szembe jön velem nagyon megijedek nehogy megtámadjon vagy nem tudom :S hogy győzhetném le a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
páprika spréé ?:DDD ruhába rejtett kalasnyikov ?:D vagy nem tudom.. amugy remélem csak sötétben .. a megoldás ne menj sötétben az utcán.
2011. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jé, én pedig pont fordítva működöm. Direkt figyelem a másik ember reakcióját, mondjuk egy sötétebb helyen, éjszaka, hogy megijedne-e tőlem. (Gyakran elmegyek sétálni, közben zenét hallgatok)

Gondolom, Te lány vagy, így aztán nemigen képzelhetem magam a helyedbe. Talán próbálj meg társasággal menni, vagy nem figyelni arra, aki veled szemben jön. Esetleg menj át az út másik oldalára, ha már a távolban észreveszel valakit. Igazából ezen csak akkor tudsz túllendülni, ha megtapasztalod, hogy nincs semmi ijesztő abban, ha valaki elmegy melletted, vagy jön veled szembe. Netán volt valamiféle rossz élményed?

2011. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen egy cigány elkezdett követni és lek*rvázott meg beszólogatott :S
2011. júl. 16. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nézd a jó oldalát: Nem bántott. Vannak, akik nem ússzák meg sértegetéssel.
2011. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 JLlompi ***** válasza:
vegyél gumilövedékes pisztolyt ha jó hejre célzol akár meg is ölheted de minimum bordatörés el se hinnéd mennyi erő van benne és NEM KELL hozzá ENGEDÉLY !!!! bár egy nagyobb darab kilóg a szoknya alól :P
2011. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A gázsprét ajánlom. Elfér a zsebben, legális és hatékony. Ha valaki támadólag vagy kötekedőleg eléd áll, ráfújsz egyszer-kétszer, aztán amíg magához tér, addig már messze juthatsz.

Legjobb, ha mindkét kezedben van, mivel így ha többen vannak, hatásosabb a védekezés.

2011. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 16. 22:31
 8/10 anonim válasza:
Sajnos én is nagyon félek az idegenektől, na meg az autóktól is, ha ül benne pár kétes kinézetű ember...Lehet hülyeség, de én megnéztem pár önvédelemmel kapcsolatos "mozdulatot". Nem kell nagy dolgokra gondolni, elég ha megjegyzed pl., hogyha valaki fülére rácsapsz erősen, összezárt ujjakkal megreped a dobhártyája, és ameddig az emberke vinnyog a fájdalomtól, addig el tudsz menekülni, meg ilyenek. Vannak olyan részek az emberi testen, amik mindenkinél érzékenyek.:) Sötétben pedig inkább menj kísérővel. A paprikaspray pedig tényleg jó ötlet:)
2011. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 böiler ***** válasza:
Félelmed nem alaptalan.
2011. júl. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha a kétes kinézetű és láthatóan provokativan szemlélő elől nem kitérsz hanem kaján vigyorral kicsit felé is tartasz persze ha a zsebedben a kezed, akkor már kezd aggódni és gyorsan félrehúzódik.

Na de mi van ha nem?

Gebasz.....


Nem rég reggel munkába menet egy erőssen kigyurt fazon állt elém a járdán és rámnézve ordított mit bámulsz te majom!!!

Mivel nem volt jó hangulatom, és kicsit ideges is voltam a melőhelyem miatt volt bene annyi düh hogy nem mentem simán tovább mint máskor szoktam hanem ránéztem és közöltem egy szép nagy kö..göt, van ezzel bajod te ......?

Egyből átslisszant a bömöse másik oldalára, és nem nagyon pofázott tovább....

2011. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!