Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Viharban mennyire érdemes...

Viharban mennyire érdemes elindulni otthonról?

Figyelt kérdés
Mibe csaphat bele legnagyobb eséllyel?

máj. 24. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Sokan miért nem tartják veszélyesnek?
máj. 24. 10:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mivel. Kocsival nem gáz. Motoron vagy gyalog elázni viszont nem túl jó. De szinte bármibe csaphat.
máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az autóba ha belecsap, akkor semmi bajod nem lesz, max az autónak. Egyébként én szeretem az esőt, vihart így engem ha nem ázok szét nem zavar gyalog se. Meg nem is félek tőle. Azért ha nagyon durva vihar van, akkor már rendesen gyalog vagy fedetlen eszközökkel el se tudsz indulni. Csendes esőbe meg hamarabb üt el egy autó a zebrán mint, hogy villám csapjon beléd.
máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan miért nem tartják veszélyesnek?"

Te veszélyesnek tartod?

máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem izgalmas lenne hogy veszélyes, én adrenalinfuggo vagyok. De max pár utcát sétálnék viharban, messzebb nem mernék azért. Nyáron nem zavarna ha elázok, gyorsan veszek forró furdot otthon. De télen vagy ősszel rossz lenne
máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Nem egy életbiztosítás

máj. 24. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
“Nem egy életbiztosítás” ez csupán egy személyes félemed/fobiád lehet. Sokkal veszélyesebb hétköznapi dolgok vannak ennél. Ez kb olyan mint aki a repüléstől fél, de autóba vagy egyéb járműbe nem fél beülni, pedig statisztikailag sokkal valószínűbb abba belehalni.
máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#

Van.benne.valami

(Nem.jó.a.space-m)🥲🥲

máj. 26. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!