Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen arcvonások tesznek...

Milyen arcvonások tesznek valakit érettebb külsejűnek?

Figyelt kérdés

A koromhoz képest nagyon fiatalnak tűnök, kb 14-nek max ha kinézek, viszont nem tudom miért, hogy melyik arcvonásom miatt. Ha valaki tudna írni egy pár példát válaszként megköszönném!

17L


máj. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez genetika függvénye. Az sem jobb, ha a tizenévesek szétsminkelik magukat, hogy idősebbnek tűnjenek. Illetve gondolkozz el egy kicsit az önképeden, hogy szerinted hogy kellene kinéznie egy 17 éves lánynak, és miért úgy? Szerintem nincs ezzel semmi baj, változni fog még az arcod az elkövetkező években. Na jó, mondjuk elmondom az én példámat is, bár én 29 éves férfi vagyok, viszont nagyjából 27 éves koromig mindenhol elkérték a személyimet, ahol nem ismertek és alkoholt/cigit vásároltam. Azóta sem növesztettem szakállat, de különösebb változást sem vettem észre az arcomon. Talán a szemem alatti karikák nagyobbak lettek.
máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként egyetértek veled. Ha sminkelek is, maximum szempillaspirál, pirosító de a korombeli lányok mind tele sminkelik az arcukat. Én is próbáltam, viszont valahogy nem éreztem úgy jól magam.
máj. 25. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!