Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirsutismus? Túl fiús arcvonás...

Hirsutismus? Túl fiús arcvonások és még magas is vagyok? Túl nagy mentális teher. TRIGGER WARNING! ( Témák vannak felhozva a kérdésben, amik egyeseket megviselhetnek!) Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves lány vagyok és hormonális zavar miatt hirsutismusom van. Az arcom túl férfias, magas is vagyok és a lábméretem sem kicsi. Igaz, hogy mindennap alaposan borotválom az egész testem, sokszor addig amíg nem vérzem, de azután mindig kiütéses leszek, mert nagyon érzékeny böröm (bocsánat nincsen hosszú ö-m és ü-m). Igaz, hogy az arcomat már lézereztetem, de amire az egész testemet szörtelenítem véglegesen az jó 2-3 év. Ráadásul attól még ott lesz a ronda arcom.


Engem ezek megviselnek annyira, hogy már 16 évesen öngyilkos akartam lenni és rendszeresen vágom magam. Szerintem, így soha nem lesz senkim, mert nem vagyok szeretetre méltó, mert egy torzszülöttnek érzem magam, aki semmi jót nem érdemel meg. Már csináltam terápiát és jártam terapeutákhoz, de mind haszontalan volt és idöpocsékolás. Szerintem nekem csak az öngyilkosság maradt.


ápr. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg fogod találni a társadat. Én pl. szeretem az ilyen alkatú nőket. Hessegesd el ezeket a buta gondolatokat. A hirsutismus ellen van egyébként gyógyszer, de tudtommal olyan nő aki teherbe eshet nem szedheti.

Az endokrinológus mit mond?

ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs igazad.

A hirsutismusodat először is rendesen ki kellene vizsgálni.

Meg a lelki dolgaiddal is foglalkozni. A vagdosás azt mutatja, hogy nem vagy jól.

Menj, kérlek szakemberhez! És járj is rendszeresen.

ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már voltam többnél és haszontalanok. Az endokrinológusom megerösítette a hormonális zavart.
ápr. 1. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajadat szépen noveszd meg, kormodre is figyelj. Ha kell akkor pillashoz is menj el, picit nőiesebbé teszed magad akkor lesz önbizalmad. Sminkelni se kötelező de úgy rakd össze magad. Biztos szépek a szemeid emeld ki őket vagy az ajkaid. Egy csinos szemüveg is sok férfinak bejön. Ha nincs is pénzed kozmetikushoz járni youtube ön simán találsz ilyen videókat ahol alap sminket készítenek. Én is kínaibol vettem régen az alapozót.
ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megerősítette az endokrinológus a hormonzavart . Az jó. Van diagnózisod? Van kezelésed? Mivel, hogyan? Mitől van? Van evészavarod is hozzá? Azzal foglalkozik valaki? Ezek s dolgok nem így mennek.
ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pcos miatt van hirsutizmusom és van párom. Nagyon rosszul érzem én is magam miatta, megértelek, de ne aggódj, lesz neked is barátod.
ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!