Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérkezik, vagy kérjem...

Amber2.0 kérdése:

Megérkezik, vagy kérjem vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

4.22.-én rendeltem a sheinről 45 dolgot, közel 80ezer forintert… két részben adták fel, az első, amiben 8 dolog volt, meg is érkezett azon a héten. De a másik 37 dolog nem érkezett azóta sem. Írtam a supportnak, de azt írták nem az én régiómhoz tartzoik az email, ezert nem tudnak segíteni, és hogy írja a hozzám tartozó emailre, ami fingom sincs hogy mi. A legutolsó “update” az volt hogy sajnáljak, próbálnak siettetni blablabla, leírom.

4.28.: Delivered to local carrier

05.01.: Package is in accelerated transit, please be patient.

05.03.: Due to increasing volume of goods, package were urged the transit also, please wait for your parcel patiently

05.05.: We are trying our best to urge the transit for you, please wait for your parcel patiently


Szerintetek valaha megfog még erkezni?



máj. 26. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínából 60-80 nap is normális, még bőven időben vagy. Ha különböző raktárakból kell a dolgokat berendelni, és az utolsó beérkezésig nem készíthető össze csomag, már ezzel heteket csúszhat.
máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb biztosan megérkezik.

Azonban: "4.22.-én rendeltem a sheinről 45 dolgot, közel 80ezer forintert…"

Ez nagyon veszélyes manőver! Kínai vásárlás esetében ez rengeteg pénz.

máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Tisztában vagyok vele, viszont nem olyan sűrűn rendelgetek, főleg nem ilyen összegben.
máj. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!