Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az életről?

Mi a véleményetek az életről?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés szerintem mindenkiben felmerül előbb vagy utóbb és mindenki más választ ad rá önmagában.

18 éveskortól -65 éves korig (nyugdíjig) kell dolgozni. (ha csak nem vagy egyetemista mert akkor 25-65-ig.)

Jelenleg 25 vagyok és előttem van még 40 év munka.

Nem akarok sokáig élni, nem akarok nagy dolgokat véghez vinni, családot se akarok, dolgozni akarok egy olyan állásban amelyet szeretek (alakulóban van).

De nekem elképesztően sok ez a 40 év, azaz 480 hónap, egyszerűen túl sok.

Tudom hogy a válaszok nagy része az lesz hogy depresszíven látom az életet és az életnek nincs igazából értelme ezért magunknak kell kialakítani egy olyan életet ami nekünk tetszik és jól érezzük benne magunkat benne.

De ezen felül is borzalmasan sok ez a 40 év hajtás, ez a pénzközpontú, pénzorientált világ, „verseny” amiben élünk.

|Megszületsz-Óvóda-Iskola-Középiskola-(Egyetem)-Munka+Mellette család(40évig)-Nyugdíj-+20év 85 éves korig élsz kb.| –Egy mókuskerék.

Tudom hogy ugyanígy fogom látni 5-10 év múlva is az életet.


Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel?

Bármilyen választ nagyon szívesen meghallgatok amit leírtok mert tényleg érdekel ez a téma hogy más hogy látja ezt az egészet...



máj. 26. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz sok az a 40 év.

Én most vagyok 40 éves de olyan gyorsan elrepült/repül az idő hogy szinte el se hiszem.

Élvezd hát ki az életed minden pillanatát, dolgozz amikor azt kell és élj bulizz szórakozz csajozz amikor lehet.

máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva már ötven vagyok,de elszalad csak meg kell élni a jó oldalát is.
máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél milliomos,aztán nem kell számolnod az éveket.
máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mire észbe kapsz, lesz az 40, 50 év is!

50 év - mások boldogulásáért! Karrier! :DDD

máj. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65 éves korig? Lehet hogy lesz az 70 is. Ha nem dolgoznánk, mit csinálnánk egész nap, ez a kérdés? Személy szerint nem a munkával van problémám, hanem a munka és magánélet egyensúlyával. Be kellene vezetni a 3 napos szünetet. Én el tudnám magam foglalni, de azért, ha jó munkahelyről beszélünk most, ahol jó a hangulat, kollégák, és még szeretem is a munkámat, akkor azért jó érzés bemenni.
máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!