Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neked mi a véleményed a...

Neked mi a véleményed a lakóautós életről vagy csak a hosszas túrákról?

Figyelt kérdés
Nektek tetszik az az életforma? Mondjuk jó anyagi helyzet mellett ti szivesen elmennėtek 1-2 hónapos európai túrára?
2019. febr. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán mennék. Így is tervezem igaz csak "kicsiben" belföldön több napos sátrazással.


Mondjuk lakóautó helyett inkább választanék szállásokat, kulcsosházakat és bérelnék autót azzal kényelmesebb jönni-menni. Ha viszont direkt természetközeli helyek a cél, akkor jó lehet a lakóautó is.

2019. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A lakóautós életmóddal nincs bajom egyáltalán, volt hogy hosszabb időt kellett egyben eltöltenem, de a túráktól irtózom. A legrosszabb rémálmomba illene egy 2 hónapos barangolás/nézelődés, miközben semmi értelmeset nem tudok kezdeni magam.
2019. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vadiúj amerikai lakóautóm lehetne, akkor csak azt használnám kirándulásokra. Nem kell abban élni, ettől még lehet a panziókat, vendégházakat, szállodákat is élvezni, de aranytartaléknak ott állna a mobil-lakás.(persze nem házilag barkácsolt, ZUK alvázra épített valami)
2019. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#1: Ha csak szobabérlésre futja, miből lesz lakókocsi meg pénz a fenntartásra két hónapig jövedelem nélkül?:)
2019. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én bírnám és teszene, el tudnék lakni benne.

Persze én kamionoztam sokáig úgy hogy nem lenne idegen ez az élet.

2019. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszene, benne lennék, bár a normál illemhely-fürdő használat hiányozna.
2019. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem értettem. Régen egy havernak volt utánfutó formájában lakókocsi, mindig én húztam le a tópartra, mert nekem volt terepjáróm és E kategóriám. Na arra kiváló, egy este inni egy nagyot, grillezni a tóparton, aztán másnap haza. De így, hogy elindulj, és ezeridegen helyeken megállj a nagy értékű lakóautóval, aztán ott csövelj, na ez nem tetszik. És olyan drága egy ilyet megvenni és fenntartani, hogy abból minden este a Hiltonban aludhatnék. Utazni is kényelmetlen vele, mert csak 100-al tudsz menni, mindenki meg akar előzni, ha felmész a hegyekbe, mindenki téged szid a szerpentineken, ilyesmi. Én jómagam évente többször is csinálok európai túrákat, akár 2 hetest is (nem kifejezetten túrázok, munkaügy), de minden este egy szállodában teszem le a fejem, az a tuti, nappal meg egy kényelmes, arravaló autóval tudok haladni.
2019. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!