Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ez komoly? Nem először...

Most ez komoly? Nem először látok olyan reklámot magyar tv csatornán amiben egy kínai emberke ugrál. Nincs semmi bajom a velük, de elég feltűnő hogy az utóbbi időben egyre több helyen szerepelnek, és nem tudom hogy miért.

Figyelt kérdés
Talán kezdik elfoglalni az egész világot?
2010. okt. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen kezdik és próbálnak minket szoktatni hozzá de ha eljön az idő csak egy maradhat és azok Mi leszünk.
2010. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. Mert ez így nem oké.
2010. okt. 29. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű de optimista az előző válaszoló. De majd ha neked is lesz egy céged és kéne válassz a magyar munkás közt aki állandóan késik, lassan dolgozik, komolytalan vagy a kínai munkás közt aki mint egy gép dolgozik, csak szünetben áll fel a gép elől. Jah és a kínai sokszor kevesebbért megcsinálja mint a magyar munkás. Hát szerintem te sem gondolkodnál sokat.

Most nem általánosítottam, van rendes becsületes magyar munkás is, meg xar kínai munkás is. Én csak az átlagról beszéltem.

2011. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kitört rajtad a South Parkos pranoia?


[link]

2011. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszadóval. Valamint vegyük figyelembe, hogy a világ legnagyobb lélekszámú népe, mégis az európai ember egyfajta önhitt rasszizmussal úgy tekint rájuk, mint valami kisebbségre. Pedig ha már ilyen elvi játékba kezdünk, akkor jobb, ha mindenki szépen elfogadja, hogy ha van igazi kisebbség, azok mi vagyunk, fehérek (persze leszámítva a majdnem kihalt veddo-ausztralid nagyrasszot). Hiába toporzékolna bárki és támadná a fentieket, csupán beletespedtek a fehérek abba a tudatba, hogy ők a világ közepe, de ez az idő már rég lejárt, már nem holmi technológiai fölénnyel rendelkező gyarmatosítók vagyunk. Ideje elfogadni, hogy fordul a kocka.

Mellesleg Kína egy magas kultúrájú és nagy történelmű, gyönyörű ország, kár volt eddig lenézni, mostantól pedig hiba lesz. Jönnek fel, mint a talajvíz, egyre nagyobb gazdasági hatalom, és hamarosan együtt veri kenterbe az összes többit. Jó reggelt, Európa!

Különben is, nekem személy szerint nagyon bejönnek az szép kínai lányok. :)

2011. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van bajom hogy más színűek. Pl a feketék nekem szimpatikusak is! :D
2011. jan. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!