Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szamit-e a nyelvku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szamit-e a nyelvkulombseg egy komoly kapcsolatban ha en magyar a vagyok a csaj peddig roman es romaniaban elunk?

Figyelt kérdés
szerintetek hajlando e megtanulni magyarul a kedvemert ha igazan szeet ? ( en csak ugy kepzelnem el a jovoben a csaladomat ha othon legalabb magyarul beszelnenk :-< )
2010. máj. 10. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
te se tudsz magyarul, ne izgulj...
2010. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéljetek mindketten valamilyen semleges nyelven! Mondjuk eszperantó. :-)
2010. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Egy olyan ország állampolgára a csaj ami a lopásból él.Gondold végig mégiscsak az volna a logikus válaszsa:az én országom az én nyelvem tanulj meg románul,ha szeretsz te kissebbség.Én hanyagolnám és keresnék szép Magyar lányt.
2010. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű kérdés. Ha igazán szeret, és veled akarja élni majd az életét, akkor van rá esély h bevállalja érted a tanulást. De ez azért elég komoly kérés tőled. Nem biztos h csak úgy vállalható a részéről, akkor sem ha szeret. Dehát, te ismered.


"életművész"

2010. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat az a helyzet hogy felig magya felig roman (az apja magyar es a lanynak is szep magyar neve van csak annyi hogy nem tud magyarul) sajnos nem tanitotta meg az apja ..gondolom valami papucs allatka lehet mert meg nem lattam csak elkepzeltem :P :D
2010. máj. 10. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:

.....minden éjjel másmilyennek?

Szerintem, HA igazán akarjátok mindketten, akkor megoldható.

2010. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Barátnőm édesapja román, az édesanyja magyar. Van amikor magyarul, van amikor románul beszélnek (azaz, az édesapja megtanulta a magyar nyelvet)Bármi lehetséges, nincsenek határok :) Csak akarni kell. Sok boldogságot nektek !



21:47-nek: Nagyon jól esett a megjegyzésed, köszönöm. Csak azt nem értem, miért ítélsz el másokat? Mondhatnám rád, hogy szaros magyar, de az eszed nem ér fel odáig, hogy felfogd azt amit mondtam.Ezzel inkább másokat sértegetnék. Javaslom, hogy zárd be magad egy ketrecbe és dobd el jó messzire a kulcsot, utána pedig kiabálj segtségért...úgysem jönne senki egy ilyen senkiházi után, dögölj csak nyugodtan meg...


Elnézést az OFF-ért.

2010. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végül mi lett?
2020. jan. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!