Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párizsban szeretnék élni, de...

Párizsban szeretnék élni, de mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék járni egyetemre, mert ha ott elvégzem, akkor 2 év alatt meg is kapom utána az állampolgárságot. Hogyan tudnám ezt megvalósítani? Egyedül fent tudnám tartani magam, ha dolgoznék egyetem mellett? Vagy csak ha van ösztöndíjam? És milyen mértékű francia nyelvtudás kell? Ha mondjuk alapfok és középfok között van a tudásom, egy kint töltött nyár alatt fel lehetne javítani középfokra, nem? És milyenek a lakáslehetőségek? Gondolom Párizsban nem fogok tudni bérelni, mert nagyon drága, de a külvárosokban mennyi? Olyan helyen, ahol nem olyan veszélyes az élet.

Szóval ilyesmi dolgot érdekelnének.

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)


2010. okt. 30. 12:53
 1/5 Strucc válasza:
Ne menj ki! Szürke az egész város, és tele van négerrel!
2010. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez nem igaz, hogy szürke a város és tele van négerrel!

London tényleg tele van, de hol van a TOLERANCIA??? kit zavar??? minek mindig ez az előítélet???!

Szóval Pázizs egy gyönyörű város, töltöttem ott már elég időt... kirándulás volt, az igaz, úgyhogy ilyen lakás-bérelés árakról nem tudok mesélni, de egy nagyszerű gyönyörű város, ahova biztos, hogy még ha tehetem kismilliószor elmegyek :) Szerintem érdeklődj még róla és "Bon journée Paris"!!! SOK SIKERT! 16/F

2010. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem a négereket, szóval az csak jó :D
2010. nov. 2. 15:22
 4/5 Strucc válasza:
Mennyé ki akkor Párizsba és ha majd két néger rádugrik az egyik megerőszakol miközben a másik a nyakadat metéli kisollóval akkor dumálgassál nekem toleranciáról te taknyos!
2011. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Woow,kedves kerdezo,mintha csak magamat hallanam:) Nekem ugyanezek az almaim! Ha gondolod add meg a mail-cimedet,majd ertekezunk!:D
2011. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!