Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem valamit?...

Mesélnétek nekem valamit? Halálra unom magam, bár már csak másfél óra és megyek haza, ill cipőt venni :D

Figyelt kérdés
Bármit szívesen meghallgatok.. és még tanácsot is írok,ha tudok :D üdv! 20/L
2011. febr. 23. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mondjuk olvashatnàl
2011. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ma kaptam matekból egy csilagos ötöst . Ez már a második :) A tanár meg is dícsért . Tesin métáztunk , kidobóztunk meg volt egy sorverseny . A legjobb barátnőm nem jött egész héten suliba ! :( De vannak még bartnőim . Fizikán megúsztam egy felelést(amúgy sem tanultam :D) Szerencsére csak a fiúkból választott a tanár .. ma meg még ki kell takarítanom a nyulam :S De semmi kedvem : Lekellene mennem (társas házba lakunk) a garázst kinyitni utána a slággal kitisztítani a nyulam ketrecét aztán szárazra törölni belerakni a szénát meg az almot .. és felvinni .. De semmi kedvem nincs hozzá xD Más ma nem nagyon történt velem . egész nap ezt a két számot halgattam : Barbee- Forog a föld , Kozombolis - Itthon vagyok!! Ajánlom neked is mert nagyon jó zenék!!
2011. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Heh, ez jópofa.

No, én is unatkozom, mesélek neked egyet.

Szóval haverokkal voltunk kint vidéken az egyikük nagyijánál, még évekkel ezelőtt. Nem mondom, melyik faluban, de van a közepén egy rom, amin áll egy zászlótartó rúd.

Szóval, miután megnéztük a Karib tenger kalózait (első rész, friss volt az élmény) és némi vodkából meg csokoládélikőrből erőt és elszántságot merítettünk, fogtuk magunkat meg a nagymama egyik bugyogóját, amire tussal halálfejet festettünk, és éjnek évadján felmentünk a romhoz, levontuk a lobogót és a helyére felhúztuk a bugyit.

Aztán tisztelegtünk, és mint aki jól végezte dolgát, hazabattyogtunk.

2011. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
eleget olvastam már :D
2011. febr. 23. 16:22
 5/20 anonim ***** válasza:
11/L (az előző válaszoló vagyios én csak elfelejtettem oda írni) 6-odikos vagyok
2011. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11/L a 16:21 -es válaszoló (csak közbe írtak egy csomüan )
2011. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2. Grat a matekhoz!! Ügyi vagy!! Reméljük év végén ötös lesz a bizidbe! IMÁDTAM a kidobót meg a sorversenyt! A métára nem emlékszem,h mi,de arra igen,hogy mi is csináltuk anno! Elmondod h miaz?:D Ari lehet a nyuszid,én is akarok venni vmi kisállatot a köetkező abimba,mert a mostnaiba nem lehet :S nyuszin,görin meg cicán gondolkozom..igaázból kutyit szeretnék,de nekik sok törődés kell,én meg alig vagyok otthon! Majd meghallgatom a számokat,bár én rnb fan vagyok :D
2011. febr. 23. 16:25
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyszer kicsit illumináltan odamentem két orosz hapsihoz a budai Dunaparton, hogy van-e kajájuk.

Mondták, hogy nincs, de tartsak velük, mert ők is enni indultak. Kiderült, hogy Kijevi üzletemberek, nem ismerik a várost, és jöttek szétnézni.

Elvittek szusizni, aztán megmutattam nekik a Lánchidat/Gresham palotát/Szent István székesegyházat, mindet kívülről, mert már tizenegy volt este, meg a Gödröt. Aztán becipeltem őket egy talponállóba, hogy lássanak ilyet is.

Aztán megköszönték a tolmácsolást, meg az idegenvezetést, taxiba ültek és elhúztak.

2011. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
3. gratula a nemes cselekedethez,ha ez valóban megtörtént:) remélem még mindig dicsően lobog ott a nagymamád bugyógója!! :D
2011. febr. 23. 16:28
 10/20 anonim ***** válasza:

Megtörtént, azért nem írtam falunevet...

sajnos másnap dél körül már leszedték... De eldobták, úgyhogy megvan a fiókban, várja az újabb bevetést! :-P

2011. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!