Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Patai Annáról?...

Mit gondolsz Patai Annáról? Jó? Rossz? Van nála rosszabb?

Figyelt kérdés
(Szerintem aranyos és jó hangja van)
2010. okt. 30. 21:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

" Tenyérbemászó


"

Nem sok jót jelent :D

2010. okt. 31. 12:43
 12/20 anonim ***** válasza:
Én nem nézem a megasztárt, de amit láttam belőle, az szar volt. Az ilyen rossz hangok be sem kerülhettek volna az x-faktorba... nem kéne minden évben erőltetni a megasztárt, lehetne mondjuk valami tehetségkutató, ahová bármi érdekes mehet. ami annát illeti, tényleg nagyon fiatal, lehet, hogy pár év múlva már elviselhetetlen lesz a hangja.
2010. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a Megában is nagyon jó hangok vannak
2010. nov. 1. 12:19
 14/20 anonim válasza:
46%
Kérdező igen, nagyon cuki ahogy gondolod, ha 17 lenne akkor még meg is tosznád?
2010. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Pont hogy lány vagyok és 13 éves!!


B*nkó.. F*sz! Gondolom nem a te kedvenced istenitem pff

2010. nov. 1. 12:32
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy lány vagy, még megtoszhatod, ez a mai világban abszolút nem kivetni való. Van már olyan is, amit a homlokodra tehetsz :D
2010. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Megvan a véleményem az egész jiddis kereskedelmi médiáról meg a lányka szüleiről, hogy Tóth Lüszike mintájára ismét bazári majmot csináltak illetve hagytak csinálni egy gyerekből. Amúgy az egész jelenség groteszk, mintha egy minor énekelne a színpadon. Ocsmány és bizarr.
2010. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

" Attól, hogy lány vagy, még megtoszhatod, ez a mai világban abszolút nem kivetni való. Van már olyan is, amit a homlokodra tehetsz :D"


ÁÁÁÁ.. Látom azért sem hagyod abba...


Utolsó: Engem a szüleim ennyi idősen nem engedtek volnaa..

2010. nov. 1. 13:27
 19/20 anonim ***** válasza:
az én véleményem,hogy nagyon aranyos lány és kedves. egyáltalán nem beképzelt...és nem is lesz az,látszik rajta,hogy nem az a fajta. és a hangja is szuper. :D hajrá anna! :D XD
2010. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy a Lüszi második döntő után beképzelt lett :(
2010. nov. 1. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!