Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KGFB váltásnál a kérdőív...

KGFB váltásnál a kérdőív kitöltésénél elakadtam. Ti a helyemben mit csinálnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tavaly egy biztosítási alkuszra bíztam a biztosítóváltásom, egy kicsit rá is fizettem. Mivel nem kötött új szerződést, mert azt mondta, hogy úgyis az az olcsóbb ahol eddig voltam.Hát jól van, ő tudja. Erre ugyanannyit számláztak ki januárban, mint az előző évben amikor elvileg kb. 50%-ának kellett volna lennie. Jól van a srác azt mondta, hogy ő elintézi ne fizessem be. Hát úgy elintézte, hogy felmondták a szerződésem márciusban. Erre felajánlotta, hogy elintézi de nem egészen tiszta módon. Persze nem egyeztem bele, így fogtam magam és bementem a biztosítóhoz és újrakötöttem a szerződést. Természetesen majd' 30.000 Ft-ot ott hagytam emiatt és dupláját fizetem mint eddig. Szóval most úgy döntöttem, hogy majd idén én kötöm meg. Csak elakadtam annál a résznél, hogy szerződés kezdésének időpontja ugye nekem március, de nem azért mert új autót vettem. Erre azt írja, hogy nem köthetek új szerződést csak márciusban, mert új autóm van. (de nincs) A másik, hogy azért akarok szerződést váltani, mert díjfizetés elmulasztása miatt megszűnt a szerződésem, hát megszűnni megszűnt, csak éppen új lett. Szóval az már le van rendezve. Szerintetek, most mi a helyzet? Lehet, hogy tényleg muszáj lesz szakértőhöz fordulni, de már elvesztettem a bizalmam. Bocsi, nagyon hosszú lett! Köszi!
2010. okt. 31. 09:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!