Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt? 12,5/L

Hogyan szerezhetnék pénzt? 12,5/L

Figyelt kérdés

sziasztok. kutyusra gyüjtök..3 hónap alatt 12.500ft-t

gyüjtöttem..:S elég kevés...ezt is ugy hogy névnapra 5000 , a táborba a 3000 ft költőpénzt nem költöttem el..és ezer forintot kapok havonta...(keveslem kicsit , mert tudom hogy akár négyszer ötször is ennyire telne , de csak egy ezrest kapok havonta.)és 2500 ft-t pedig "összekapargattam"..dolgozni ugye nem lehet ennyi idősen..mivel kereshetnék pénzt?

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK. köszönöm.


2010. nov. 2. 16:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

hát igen..végülis valamiből meg is kell csinálni , ugyhogy szerintem kérni fogok..:) persze nem igy eggyértelmüen , hogy "apa kéne az ajándékodra a pénz"..hanem kitalálok vmit (:

nagyon köszönöm a választ (:

2010. nov. 2. 17:55
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 12/L vagyok én meg laptopra szeretnék gyűjteni... ha elmondod az apukádnak hogy te szeretnél gyűjteni, hogy a kutyának te vehessed meg a dolgokat mert ugyebár a te kutyád, akkor lehet kicsivel többet fog adni.. meg kérjed hogy pl. naponta 200 ft.-t adjon :) vagy elég csak 100 is, végülis nem mindegy, hogy apróban van? Nyugodtan fellehet váltani :):) én is így szoktam... csak az teljesen más, hogy anyukám karácsonyra megveszi a laptopot nekem meg ott van a 40.000ft amit mindig elvesz.. vagyis tudja hogy én akár örökké is gyűjthetném, hogy meglegyen szal ezért kapom meg :) Na szerintem ez befog válni :) Vagy még azt is teheted, hogy házimunkáért(pl, porszívózás, felmosás, vagy csak kitakarítod a szobádat stb.) kérsz 500 ft.-ot lehet beleegyezik :) Szerintem próbáld meg :)

2010. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Háááát... elsősorban örülj annak a havi 1000ft-nak mert én nem kapok semennyit sem, sőt karácsonyra, születésnapra és névnapra mindig veszek valamit a szüleimnek a saját pénzemből, ami abból áll amit én kapok névnapra meg születésnapra + elsőáldozásra (de az ugye csak egyszer van). Meg azért is mázlista vagy mert a táborra kaptál költőpénzt... nálunk az van, hogy ha a táborba van ebéd akkor max egy 5000ft-osat választhatok vagy ha drágábbat akarok akkor én fizetem ki a különbözetet, pedig még csak 13 vagyok. Ne gyűjts kiskutyára! Hidd el, hogy előbb vagy utóbb úgyis megunod. Ne ess abba a hibába amibe én... :(
2010. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azon a penzen amit ugy kapargattal ossze vegyel egy par konyvet es kezdj el olvasni. attol nem butulsz el. remelem meg nem keso. sok szerencset kislany.
2010. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni fűárusnak vagy ...... de ha az apádtól kérsz az olyan mintha ő fizetné ki szval nincs sok értelme .
2010. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt írod a kérdésben, hogy kutyát. Erre kiderül, hogy egy "kulcstartó".
2010. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"ezer forintot kapok havonta...(keveslem kicsit , mert tudom hogy akár négyszer ötször is ennyire telne , de csak egy ezrest kapok havonta.)"



Én meg sokallom, mert egy 12 és fél éves kislányt etetnek, iskoláztatnak, eltartanak, miközben sokan, nálad jóval idősebbek még rendszeres házimunka mellett sem kapnak semmit, ahogy sokszor oda sem figyelnek rá.


Az hogy valamit lehet, még nem KELL.

Az, hogy valamire tellik, még nem KELL megadni.


A kérdésed többi része amúgy szimpatikus, meg tök aranyos, és értjük mi nagyon jól hogy meg akarsz ezért a pénzért dolgozni, nem pedig a semmiért várod el.

Csak itt a zsebpénzed keveslése, azon gondolkozz el kiscsillag. :)


Huszonéves korodban rájössz majd, hogy jobban jártál azzal, hogy nem tettek mindent alád. Egy 12 éves kislánynak minden hónapban egy ezres, meg névnapra 5000 forint bőven sok.


(Rájössz majd persze, teszem hozzá, HA NEM leszel olyan mint a mostani magazinon nevelkedett kis heverésző, két szalmaszálat keresztbe nem tevő de mindenért affektálva nyafogó tinifruskák. Reméljük nem leszel olyan, most még nagyon értelmesnek és kedvesnek tűnsz.)

2010. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hozz egy kutyust a menhelyről...


Minek neked ez a nem tudom milyen terrier, villogni akarsz vele, gyönyörködni benne két hónapig, vagy egy társat, egy barátot, egy felvidító kis jószágot szeretnél? Mert akkor tökéletesen megteszi egy menhelyi kis drágaság :)

2010. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

köszönöm minden normális választ adónak (:


a "mnej el fűárusnak"-ot inkább nem kommentálnám -.-"

2010. nov. 6. 07:08
 20/21 A kérdező kommentje:
Na , tegnap benéztünk a Freesnapfba , és elég a pénz a felszerelésekre :)
2010. nov. 7. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!