Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S! Elvesztettem minden...

S. O. S! Elvesztettem minden iratomat ami a diákigazolványos tokomban volt! Hogyan lehetne a nyomára bukkanni?

Figyelt kérdés

Minden benne volt lakcímkártyától bankkártyán át a személyimig.. a bankkártyán nincs akkora összeg hogy annyira féljek, arra gondoltam, nincs arra esély hogy a bankkártya alapján meg lehessen találni az egész stócot, vagy túl futurisztikusak az elképzeléseim és ilyen nincs még hogy tudják hol van az elveszett bankkártya?

Tudom hogy egy idióta vagyok, nyelvvizsga közben veszíthettem el, nagyon izgultam, nem arra figyeltem hogy hova teszem a kis stócot, de sokszor kellett megmutatni a személyit. Gyanítom, hogy ott veszítettem el.. voltam már a helyszínen amint észrevettem, mi a helyzet, de nem találtuk, amerre emlékeztem, hogy elő kellett venni, azt mondták, még hétfőn hívjam őket, hátha a takarítók a hétvégén megtalálják.

Nagyon el vagyok keseredve, tudom hogy az egész az én hibám, de mégis, nincs valami tanács, mit csinálhatnék, most csak várni tudok? A legnagyobb baj nem is az hogy újra kéne őket készíteni, ha tényleg elvesztek, hanem hogy kb 10 napon belül használnom kellett volna a személyimet meg a diákomat valami nagyon fontoshoz..


2011. aug. 18. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
menj be az okmányirodába, ott jelentsd be az ügyet, ők jegyzőkönyvet vesznek fel, utána csináltasd meg, ekkor kapsz egy papírt, ami igazol téged, hogy kivagy, mivagy. Vigyél útlevelet vagy keresztlevelet amivel tudod magad igazolni. Ezt egy reggeli 7-8 óra között intézd el, de nézd meg, hogy pontosan mikor nyit az okmányiroda. utána menj el a sulidba, kérjél ideiglenes diákit. velem is volt ilyen, ezt szépen megcsináltuk és rá egy hétre meglett. most meg megint elhaygtam a személyimet XDD
2011. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de közben meglett, megtalálták ott ahol elvesztettem hála Isten vannak még jó emberek: )
2011. aug. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!