Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted ez átverés?

Szerinted ez átverés?

Figyelt kérdés
Az utcán megkérdezte három csaj hogy akarunk-e statiszták lenni egy reklámban. Megadtuk a szüleink és saját nevünket, telefon számunkat. Nem kellett volna? Mit gondoltok erről?
2010. nov. 3. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazándiból 50-50% az esély, hogy átverés, vagy hogy nem az.

Én voltam statiszta, de nálunk az iskolába 2 férfi jött be, és úgy lehetett jelentkezni. Jelentkeztem is, fel is vettek, 3szor szerepeltem, 15.000 forintot kaptam.

Bár az egy kicsit gyanús, hogy az utcán szólítottak le. Nem tudom, de én nem biztos, hogy megadtam volna nekik az adataimat (főleg a telefonszámot)?

Azért sok sikert kívánok, hogy sikerüljön az egész!

2010. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de szívesen mennék statisztának 15 rugóért
2010. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát engem még a 2006-os Budapest Parádén kérdeztek meg, mennem kellett volna a Film Akadémiára, utána meg hívogattak, hogy miért nem mentem... Szal esélyes.
2010. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sosem adom meg semmilyen idegennek a személyes adataimat.
2010. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4.válaszoló, nem hiszem, hogy sokat tudnak kezdeni egy névvel és telefonszámmal, de nemtudom, majd meglátjuk, ha fölhívnak. Köszi a válaszokat :)
2010. nov. 3. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg elég sokat...
2011. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!