Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz hogy meggondol...

Szerintetek gáz hogy meggondoltam magam az esküvőm napján?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
eléggé
2010. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Tudtad te már hamarabb is hogy nem lesz belőle semmi, nem kellett volna eddig várni.
2010. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem is
2010. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

dehogy tudtam!

Csak az volt bennem hogy nem ugy szeretem a vőlegényem mint valaki mást... és akkor gondoltam bele igazán hogy ez egy életre szól!

2010. nov. 3. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak Qr\/a égő. Szerintem. A famili előtt mindenképp. De megúsztál egy másnapi válást, és kezdhetsz új életet a jobb reményében.
2010. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hatalmas szerencse inkább, mert ugyanis a házasság a pokol, a párkapcsolat a purgatórium, mert onnan még van visszaút

és te már éppen a pokol kapuján kopogtattál, ki is nyílt, de te inkább nem léptél be

2010. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz...annak örülj inkább h még időben meggondoltad magad..:)
2010. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha engem ilyennel köszönte reggel a jegyesem, amikor órák választanak el minket az IGEN-től, asszem beleépíteném a falba menyasszonyi ruhával együtt. Annak ellenére, hogy 60 kiló vagyok és nem agresszív típus. Ez a férfinak milyen? Van egy lány aki szereti, erre benyögi, hogy jaaaj hát még se bocsika! Akkor nem baj, ha jártok, akkor már gáz, ha el vagy jegyezve, de ha már az esküvő is megvan akkor... K*RVA GÁZ! Már bocs, de ha én ilyet tennék, elbújnék a világ elől, mert nem egy újságelfizetést mondtál vissza, ott elküldenek a p*csába aztán többet nem rendelhetsz, de ez...

De hát, NEM KELL MEGHÁZASODNI!!!

2010. nov. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!