Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha amint a szüleim...

Mit tegyek, ha amint a szüleim megtudták, hogy utálom a brokkolit mident kidobtak a hűtőből, csak brokkolit hagytak és állati éhes vagyok?

Figyelt kérdés
a brokkolitól hánynom kell(szal azt ne merjétek irni h csak edd megx()
2010. nov. 3. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor éhezz... pedig a brokkoli finom :) lehet hogy csak még nem ettél igazán finomat o.o egy időben ki nem állhattam a padlizsánt, de egyszer megkóstoltam gyanakodva egy padlizsános kaját, és azóta tudom hogy úgy az is fonom :)
2010. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Elöször is nézz körben a lakásban.

Térképezd fel, hogy a körülötted lévö tárgyak milyen anyagból készültek.

Leginkább a faszékeket és asztalt ajánlom, esetleg egy kis függönyt (de csak miután felmelegítette a nap, úgy ízletesebb).

Egy jótanács: a müanyagot ne kóstold meg, rémes az íze.

2010. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már,hogy semmilyen ehető dolog nincs nálatok,csak a brokkoli... (amit amúgy sem igazán lehet csak úgy magában rágcsálni) Miféle szadista családban élsz te? :) Rendelj kaját vagy ugorj le éjjel-nappaliba...
2010. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Rendeljen kaját, vagy ugorjon le a közértbe? És miből? Figyelmes szülő pénzt sem hagy az asztalon ilyenkor!

Ne háborogjatok, én is ilyen szülő vagyok. Múltkor megtudtam, hogy a lányaim utálják a langyos libazsírt, (addig meg voltam győződve róla, hogy imádják...) és amikor elmentem itthonról reggel, mindent kidobtam , csak a 2 kilónyi zsírt hagytam meg. Pedig volt sajt, szalámi, sonka, marhapörkölt nokedlival, kovászos uborka stb. Mentek a kukába, nehogy már a büdös kölköl azt egyék, amit szeretnek. Megmelegítettem a libazsírt, hogy mire felkelnek, langyos legyen, azt igyák. A kenyeret is magammal vittem... Így kell nevelni, nem pedig a Ransburg...

2010. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
a szüleid őrültek....xDnem normálisak,eszementek....ők se ennének meg olyat amit nem szeretnek....reagálj rá vmit..pl ha cigiznek tüntesd el a cigiket,mondván,az egészségtelen....:9vagy beszélj velük,értesd meg,h ezt nem csinálhatják úgysem sokáig,m ha nem adnak normális kaját,előbb utóbb lopásra kényszerülsz és azt ők sem akarnák....:D
2010. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor sem megy a fejembe,most komolyan kidobták a finom jó kaját? Nagyon jól mehet a dolgotok, mi nem vagyunk szegények,de igyekszem minden megvásárolt élelmiszert lehetőség szerint felhasználni. Legközelebb ha valamire kell lóvé,jegyezd meg,hogy amúgy is olyan jól éltek...
2010. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
még mindig én vagyok...az előző kommentelő szülőtől csak annyit kérdeznék,hogy ennek mi értelme van?langyos libazsír v mi....abba mi a poén ha szavatja agyerekét,csak mert az nem szereti a zsírt???!majd ha olyan nagy lesz a szegénység,megszereti,de amíg van más,miért ne ehetné azt?semmi értelme kínozni.....:/:)
2010. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 70 %-ékos! Először is: ha elolvasod a kérdést rájöhetsz, hogy abszurd. Másodszor: a válaszom egy kitalált, vagy valós helyzet karikatúrája. Persze nem haragszom, nagyon késő van már...
2010. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!