Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy ez a kérdés hova tartozik, úgyhogy ide raktam. Szóval az a helyzet, hogy szüleim elutaztak egy hétre az őszi szünetben, mi itthon maradtunk öcsémmel. Pipáztam a nappaliban és ráejtettem a szenet az új szőnyegpadlóra... Szabályos kis fekete foltot hagyott a vajszínű szőnyegen... Mit mondjak a szüleimnek, mikor megjönnek? Nagyon feltűnő a folt és tuti észreveszik. Nem tudják, hogy van pipánk egyébként, szóval az igazságot tuti nem mondhatom el. Értelmes ötleteket várok, azt így is tudom,hogy mekkora idióta voltam.
2010. nov. 3. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én 4(!!!) évesen ráejtettem egy égő papírt anyámék matracára. most 15 vok a mai napig nem tudják mitől volt ott XD na mindegy...lényeg h sztem mond azt h mondjuk áramszünet volt gyertyát gyújtottál és elejtetted vagy vmi ilyesmit...vagy az igazat az mégjobb mer hazudni nem szép
2010. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ki lehet venni azt a foltot.

vannak ma már jó kis folteltávolítók.


de ha mégsem jönne ki, egy kis hipós víz kiveszi. vagy Domestos, ilyesmi.

egy fehér foltot könnyebb megmagyarázni, az sohasem olyan gyanús. pl. hogy véletlenül a kezedben maradt, mikor takarítottál, és kilöttyent pár csepp, mert nem volt rajta a kupakja.

sőt, lehet, hogy a fehér foltot be is lehetne festeni.

2010. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már én is égettem ki egy másik szőnyeget kisebb koromban egy papírral.. Csak most az a gáz, hogy teljesen új a szőnyeg, tuti rögtön feltűnik nekik és mivel világos, így még rosszabb. Az igazat nem mondhatom, mert nem tudják, hogy pipázunk. Azért köszi, a gyertyás ötletre már mi is gondoltunk, de ez a folt túl szabályos ahhoz. (Egyébként áramszünetben zseblmpát használunk nem gertyát. :D)Köszi a választ!
2010. nov. 4. 00:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Próbálkoztam szőnyegtisztítóval, csak az a baj, hogy ez konkrétan odaégett. A hipó segít ezen a megfeketült, megégett szőnyegen is szerinted? Egyébként ez jó ötlet, nem jutott eszembe! Lehet megpróbálkozom vele.
2010. nov. 4. 00:19
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
akkor égesd ki még egy kicsit gyertyával és máris nem lesz olyan szabályos ;D na jó ez csak vicc volt... lht tényleg a hypos dolgot kéne megpróbálni. vagy tényleg felégetni a szőnyeg egy részét :D
2010. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Égesd le az egész szönyeget, akkor az egész fekete lesz :D

Majd azt mondod hogy míg nem voltak otthon, a szönyeg téli bundára váltott.

2010. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem volt drága, hogy ilyen profi legyen. :D:D De jót nevettem. Arra is gondoltam már, hogy a kutyánk odasz.rt, de nem hihető. Látszik, hogy ez egy égésnyom.
2010. nov. 4. 00:47
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mond el az igazat, 1 hétig kibírod a b@szogatást, nem?

Így legalább őszinte voltál, ami egy jó pont.

24/L

2010. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hú, hátha leégett azon a részen a szőnyeg, akkor nem hiszem, hogy jó rá a hypo.

mondd azt, hogy cipőpaszta. kenj rá egy kicsit.

de szerintem nem fogják elhinni, sajnos.

2010. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Velem is volt ilyen. Ha padlószőnyeg, akkor ha tudod hogy hol vettétek, menj el olda, és vegyél belőle egy csíkot, ez pár száz forint. aztán vágd körbe az égett részt,kapard le az alját is,keress 1 ugyanolyan mintarészt a csíkon (figyelj h vannak a szálak, meg ilyenekre, h pont uo. legyen!) és ragaszd be valamivel, lehetőleg jó erősen h porszívózásnál se legyen ciki. nekem bejött!

Ha nem padlószőnyeg, akkor meg valld be az igazat :)

2010. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!