Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Imádom Justin Bieber, de...

Imádom Justin Bieber, de szekálnak érte. Miért?

Figyelt kérdés
Imádom Justin Bieber,de szekálnak érte.Miért?Segítsetek :S
2010. nov. 5. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
ki szereti a b_zikat?:S
2010. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda probléma! Soha nagyobb bajod ne legyen te gyermek! jajj!
2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem szeretem Justint, mert nem ezt a stílusú zenét hallgatom, amit ő képvisel. De ez nem azt jelenti, hogy bárki olyat piszkálnék, aki viszont rajong érte. Mindenki más zenét szeret hallgatni, és szerintem ez tök természetes. Az se zavarna, ha valaki tényleg szerelmes belé. :) Tudom, hogy ez a sablon, de szerintem ne foglalkozz azokkal, akik emiatt piszkálnak. Biztosan nem elég izgalmas az életük ahhoz hogy a sajátjukkal, és ne a Tiéddel foglalkozzanak. Bocsi, hogy ezt mondom, de véleményen szerint ez már csak a sz*rrágóskodás jele, mert nincs jobb dolguk, ahelyett hogy a saját kis életkéjüket irányítgatnák jó irányba:)Mondjuk én se venném jó néven, hogy Adam Lambertre mondanának rossz dolgokat, de ez csak azért van, mert fordított esetben én sem mondok más bálványaira rosszat, vagy sértőt, amivel megbánthatnék valakit, és ezt elvárom másoktól is, több-kevesebb sikerrel. :) Hagyd a csudába:) 17/L
2010. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

A kérdezőt a kérdésből megítélve a válasz:

majd kinövöd... :)

2010. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
ha F vagy akk megértem h szekálnak érte ha L ...akkor is
2010. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg egész nap róla beszélsz és ez idegesíti a környezetedet.
2010. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!