Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a a barátokkal...

Hogyan tudom a a barátokkal való viszonyt mélyíteni?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, és igaz vannak barátaim, de ők csak barátok.... annyi olyan embert látok, akik ölelgetik egymást, állandóan képeket raknak fel oldalakra, tehát rajtuk látszik, hogy nagyon jóban vannak.. már hetek, hónapok óta azon töprengek, hogy én hogy tudom ezt elérni...? vannak olyan ismerőseim, akik szinte sosem csinálnak semmit, egyszer-kétszer leülnek beszélgetni hosszabban, és már legközelebb egy rakat kép van face-n róluk... tudom.. tudom... már próbáltam én is ezt... sőt! sok ember bizalmasa is vok... de mégsem olyan kapcsolatom:'( ötletek barátság elmélyítésére?
2010. nov. 5. 19:47
 1/3 A kérdező kommentje:
talán bennem van a hiba?? nem tudom...:S
2010. nov. 5. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Több közös élmény esetleg,érdeklődj felőlük többet,szervezz közös programokat.Amúgy a képek még nem jeletenek túl sokat,sokan csak divatból tesznek fel ilyen képeket,közben meg nem is igazi barátok.Ne azt nézd hogy hány kép van feltéve,mert nem az a legfontosabb.
2010. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi..! megpróbálok mindent megtenni... de sajna nehéz lesz, mert annyira rossz a kedvem emiatt...:/
2010. nov. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!