Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ma, november...

Hogy lehet, hogy ma, november 5-én este 10 órakor odakint 23 fok van?

Figyelt kérdés
Családi házban lakom, és komolyan mondom, melegebb van kint, mint bent. Amúgy meg már este van, alapból le kellett volna, hogy hűljön az idő, de olyan, mint nappal, és nappal is furcsa ilyenkor ez a meleg. Még 5 fok és nyári meleg lesz... Kimegyek, és megcsap a meleg. Nem reklamálok, mert mindenem a meleg, ha ilyen telünk lesz, akkor én szeretni fogom a telet, de akkor is furcsa. Miért van ez most? Még sosem láttam ilyen novembert. 2 hét múlva ilyenkor (huszadika körül) máskor már hó volt.
2010. nov. 5. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen csoda :D Ma voltam kutyát sétáltatni, hát trikóban voltam, de sokan mások is rajtam kívül. Ajándék ez a pár nap , használd ki :D
2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igen most ez furcsa.de hiddel lesz itt még kemény hideg.majd hirtelen bejön.
2010. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Családi kapcsolatok? Szerintem menj orvoshoz. Rossz kategóriába írsz és még hőhullámaid is vannak. Tuti, hogy nincs kint több, mint 8-12°C.
2010. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami akkor nem stimmel!Nappal volt 15°C,most max 8 van.Nem jó a hőmérő:)
2010. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem egy országrészben lakunk. Itt ennyi, valósággal megcsap a meleg.
2010. nov. 5. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Baranyában lakok, de ez egyáltalán nem csoda: ez a Vénasszonyok nyara.
2010. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem novemberben!
2010. nov. 5. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én akárhogy nézem, ezen 19°C a legmelegebb jelzett eredmény (Szeged, de az is hibás érték lehet, mert a OMSZ szerint Szegeden 8°C van. Maximum 15°C lehet, de nem 23°C

2010. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!