Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segítséég, életbev...

Mit tegyek? Segítséég, életbevágóan fontos

Figyelt kérdés

halihó. segítség kellene itt vagyok a barátnőmnél és eléggé csikar a hasam. lehet hasmenésem lesz. ha kell majd akkor szerintetek menjek el vagy tartsam vissza ? és ha nem tudom akkor mi lesz? mi van ha

bebubbantok???? totál hülyének fog nézni. de ha mégis elmennék akkor félek hogy a szülei megérzik a szagot. eléggé gáz lenne. és ha mégis elmegyek csak eldugul a WC akkor mi lesz? eléggé necces a téma. nem hiszem hogy ennek jó vége lesz. HELP! nagyon fontos.


2010. nov. 7. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasmenést nem lehet sokáig visszatartani, mert hamar lefosod a bokád... Am senki nem botránkozik meg, ha a wc-ben xarszag van, elvégre ki tojik jázminillatút? :)
2010. nov. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hasmenéstől nem fog eldugulni :)
2010. nov. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom. most már voltam. de úgyérzem hogy még mindig kell bubbantanom és nem merek elaludni. mivan ha álmomban ér a bubbantás. nem is tudom majd visszatartani meg semmi. fogalmam sincs mitévő legyek. nagyon szar helyzet. amúgy köszi a válaszokat :)
2010. nov. 7. 03:41
 4/7 A kérdező kommentje:
és nem azt gondoltam hogy a hasmenéstől fog eldugulni hanem a sok papírtól.
2010. nov. 7. 03:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a bubbantás? XDD Amúgy menjél nyugodtan szarni azt húzd le részletekben xD
2010. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. tényleg mi az?? amúgy szerintem nemgáz nem tehetsz róla.
2010. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jézusom mi az hogy bubbantás xdddd itt ülök hajnalban a wcn és szarás közben ezt olvasom xdddd peace
2023. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!