Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen laza a stílusom?

Kellar J. kérdése:

Hogyan legyen laza a stílusom?

Figyelt kérdés
És ne mondjátok h úgy vagyok jó ahogy a kérdésre válaszoljatok
2010. nov. 7. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húzd le félig a gatyád, beszélj úgy mint akinek egy kukoricacsutka van a végbelébe és menj úgy mintha bekakiltál volna.
2010. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hogy legyen laza? sztem elsősorban ezt magadban kell tisztáznod h laza vagy v nem. Csak azt vedd komolyan amit muszáj a többit kezeld lájtosan... én is ezt csinálom 23/f és jól érzem magam :D
2010. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Figy. Én lazának tartom magam 20/L, de nem azért hogy a társadalom megkövetelni, hanem mert én így érzem jól magam...

és ez nem csak beszédben, meg gondolkodásban... hanem öltözködésben, én világ életemben olyan ruhát vetten fel amiben jól éreztem magam... nem foglalkozok a külső elvárásokkal... Nekem kell élnem ebben a világban, és hadd öltözködjek, gondolkodjak ugy ahogy nekem az jó...

2010. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!