Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen stílusom?

Hogyan legyen stílusom?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem vagyok teljesen megelégedve a kiállásommal, az öltözködésemmel és a frizurámmal. Hogyan találjam meg a stílusomat?


15/L


2011. jan. 8. 16:34
 1/9 böiler ***** válasza:
75%

Nekem nem voltak ilyen gondjaim, de talán nézz körbe különböző közösségi oldalakon (hotdog, facebook, myvip), vagy keress utána a kedvenc bandádnak, kedvenc színésznőd után. Ilyesmik.

De az a legjobb, ha olyan vagy, amilyen szeretsz lenni.


17/F

2011. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Jaj ne mondd neki hogy másolja le valamelyik színész stílusát, már így is elég klón mászkál az utcákon. Stílust nem lehet szerezni, az megvan mindenkinek, csak ki kell fejezni. Szerezz olyan cuccokat amik úgy érzed, hogy téged tükröznek. Viselkedésben légy spontánabb. Szerintem ez jelentin a stílust.
2011. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
jaj mindenki ezzel a stílus hülyeséggel van hogy öltözzön stb erre egy a válasz ugy ahogy kedved tartja nem muszáj senkire hasonlítani légy önmagad és enyi, minek csatlakozni a mai divathoz. mondjuk nekem ezért nincs csajom mer igy gondolkozok de erre magasról tojok :) mer mindenki azt hiszi mindenkinek fontos a divat. a lényeg ne legyél divatmajom mer azsem jó a séródat meg egyszerűre hagyd nem kell semmit vele kezdeni a természetes a legszebb.
2011. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 naomi85 válasza:
100%
Szerintem se utánozz senkit!Az egyéniség a lényeg.Én soha sem úgy öltözök ahogy mások akarják vagy pl a magazinok mutatják én inkább a kedvemhez öltözök.
2011. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
keménykedj de csak akk ha erős vagy:) az osztálytársan keménykedik mindenkivel de verekedni nem tud és egyszer elvertem azt kussssssba is maradt
2011. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindenki teszi az agyát, hogy "te nem akarod követni a divatot? miért nem követed?" anyádé!

látni kellett volna azt a nézést, amikor már 3. napja csesztettek az osztályban a lányok, hogy vegyek olyan kockás sálat, mire mondtam, hogy nekem olyan nem kell xD

amúgy erre rájössz majd magadtól is :)

én pl tök sablonosan öltözködtem sokáig, aztán elkezdtem hip-hopra járni, és ott láttam a nagyobbakon jó cuccokat, és ott jöttem rá, hogy nekem ezek kellenek :D

2011. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mindenféle stílusú ruhát megtalálsz. Nézz körül, hogy mi tetszik neked, mit vennél fel. Ez már egy kis támpont. =)

2011. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
IGAZ,MINDENKIBEN BENNE VAN A STILLUS CSAK KI KELL FEJEZNI,EZ A LEGJOBB MEGFOGALMAZAS.NE AZ OLTOZKODESSEL AKARD KIFEJEZNI A BENNED REJLO STILUST HANEM AZ ONBIZALMADAT EROSISD MEG ES AZ MAR HOZZA A STILUSODAT MAGATOL! SZERINTEM JO FEJ LEHETSZ.SOK SIKERT!
2011. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-.-"

amelyik ruha tetszik azt vedd fel..és kész..

2011. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!