Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák beilleszkedni?

Hogyan tudnák beilleszkedni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok most keztem el lovardába járni. Réggebben már jártam ugyanabba a lovardába amibe most akarok de aztán abba kellet hagynom, de most ujra szeretnék. mostmár kb 1 hete járok rendszeresen de senkinek sem vagyok elég szimpatikus. Mivel én nem tudok könnyen megnyilni és ök sem közelednek hozzám, ezért nagyon sokáig tart mire oda merek menni valakihez, de mivel nincs közös témánk, nem tudunk miröl beszélgetni hamar lekopintt. Ha kérdezek tőlük valmit egy szavas válasszal unottan válaszol. Ez nap mint nap így megy. Szerintetek mit csináljak? st ujra szeretnék. mostmár kb 1 hete járok rendszeresen de senkinek sem vagyok elég szimpatikus. Mivel én nem tudok könnyen megnyilni és ök sem közelednek hozzám, ezért nagyon sokáig tart mire oda merek menni valakihez, de mivel nincs közös témánk, nem tudunk miröl beszélgetni hamar lekopintt. Ha kérdezek tőlük valmit egy szavas válasszal unottan válaszol. Ez nap mint nap így megy. Szerintetek mit csináljak?
2010. nov. 7. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne úgy tedd fel a kérdéseidet, hogy egy szóval lehessen rá válaszolni! Kérdezd meg, hogy mi a véleménye valamiről, vagy, hogy adott dolgokat hogyan csinálna, meg ilyenek. A hosszabb válaszokból aztán adódik újabb kérdés, és így kialakulhat hosszabb beszélgetés, amiből sok információt gyűjthetsz a beszélgetőpartneredről. Így következő alkalommal már lehet közös témátok.
2010. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!